آخرین اخبار ارزهای دیجیتالاخبار بیت کوینایستگاه خبر

کوین‌بیس به‌عنوان بزرگترین دارنده بیت کوین در جهان شناخته شد

کوین‌بیس بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، 25 میلیارد دلار بیت کوین در اختیار دارد، که با ذخایر ساتوشی ناکاموتو، بنیانگذار بیت کوین رقابت می‌کند.

در پستی از Arkham Intelligence در روز شنبه، این شرکت حدود 25 میلیارد دلار بیت کوین را شناسایی کرد که در حدود 36 میلیون کیف پول متعلق به کوین‌بیس نگهداری می‌شود. بر اساس داده‌های Coingecko، بزرگترین کیف پول سرد شناسایی‌شده حدود 10000 بیت کوین را در خود جای می‌دهد که تا زمان نوشتن این خبر حدود 265 میلیون دلار ارزش دارد. برآورد Arkham فقط بر اساس کیف پول‌هایی است که به کوین‌بیس متصل هستند. این شرکت در توییتی نوشت:

تقریباً 5 درصد از کل بیت کوین‌های موجود در اختیار کوین‌بیس است که این مقدار بیت کوین این صرافی را به بزرگترین موجودیت دارنده بیت کوین در جهان تبدیل می‌کند.

هویت دقیق ناکاماتو هنوز پس از پانزده سال از روزی که وایت‌پیپر بیت کوین در یک صفحه پیام رسان آنلاین برای رمزنگاران ظاهر شد، ناشناخته است و مانند هویت خالق مرموز، اندازه دقیق ذخایر بیت کوین ناکاموتو هم یک راز باقی مانده است.

بین ژانویه و ژوئیه 2009، زمانی که ارزش بیت کوین کمتر از یک پنی بود، تصور می‌شد ساتوشی در مجموع بیش از 1 میلیون بیت کوین استخراج کرده است. به ارزش امروزی، این مبلغ معادل بیش از 26 میلیارد دلار است. اگر این موضوع درست باشد، ناکاموتو را به یکی از بزرگ‌ترین نهنگ‌های کریپتوی امروزی تبدیل می‌کند، اما هنوز تأییدیه قطعی درباره مالکیت او بر این کیف‌ها وجود ندارد.

ترید بیت کوین و جفت‌های معاملاتی بیت کوین بخش قابل توجهی از حجم معاملات کوین بیس را تشکیل می‌دهد. کوین بیس در جدیدترین گزارش درآمد سه ماهه خود اعلام کرد که ترید بیت‌ کوین 40 درصد از کل حجم آن و حدود 39 درصد از درآمد تراکنش‌های آن را تشکیل می‌دهد.

پیشنهاد مطالعه: وایت پیپر بیت کوین ؛ درست، غلط و آنچه هنوز در مورد آن نمی دانیم

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا