ایستگاه خبر

جهش ۶۸ درصدی بیت کوین کش ، در هاردفورک جدید این رمز ارز چه اصلاحاتی انجام می‌شود؟

روز پنجشنبه، بیت کوین کش (BCH) پس از ۳۶ درصد سود در یک شب که منجر به رشد ۶۸ درصد در هفته شد، دوباره وارد ده رمز ارز برتر از حیث سرمایه‌ی بازار شد. ارزش هر سکه BCH در کمتر از ۲۴ ساعت منتهی به روز پنجشنبه از ۱۰۶۸ دلار به ۱۴۶۲ دلار افزایش یافت.

بهبود شرایط قبل از هارد فورک

قیمت این رمز ارز با رسیدن به نزدیک ۴۰۰۰ دلار در سال ۲۰۱۸، به میزان قابل توجهی کاهش یافت و برای چند سال آینده به حدود ۳۰۰-۴۰۰ دلار رسید. و حالا با یک جهش بزرگ در هفته‌های اخیر شاهد افزایش مجدد قیمت آن به بیش از ۱۴۰۰ دلار بوده‌ایم.

بازگشت بین ۱۰ رمز ارز برتر بازار، یک هفته پیش از هارد فورک دو ساله بیت کوین کش در ۱۵ می رخ می‌دهد. این هارد فورک دو تغییر جزئی اما مهم را در شبکه ایجاد خواهد کرد.

پیشنهاد مطالعه: ۱۰ رمزارز برتر برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۱: کوین‌هایی که دچار انفجار قیمت خواهند شد!

سقف تأیید نشده زنجیره معاملات در بیت کوین حذف می‌شود، و این امکان را برای معاملات کوچک فراهم می‌کند که بدون انتظار تأیید بلوک نهایی شوند.

در بیت کوین کش، بلوک ها هر ۱۰ دقیقه استخراج می‌شوند و محدودیت زنجیره‌ای تأییدنشده قبلی در ۵۰ تراکنش تنظیم شده بود. برنامه‌های با حجم بالا ممکن است قبل از نیاز به تأیید بلوک، ۵۰ تراکنش در هر لحظه انجام دهند. در هارد فورک آینده، این محدودیت به طور کامل برداشته خواهد شد.

اجرای چندین “OP RETURN” اصلاح بزرگ دیگری است که برای ۱۵ می برنامه‌ریزی شده است. به زبان ساده، بلاکچین بیت کوین کش در حال حاضر امکان گنجاندن داده‌های متفرقه، مانند متن، تصاویر و سایر فرم‌های داده را در یک معامله فراهم می‌کند. در حال حاضر، یک تراکنش فقط می‌تواند یک خروجی “OP RETURN” – یک تصویر، متن و غیره داشته باشد. به لطف به‌روزرسانی قریب‌الوقوع شبکه، می‌توان از چندین داده متفرقه در یک تراکنش استفاده کرد.
به روزرسانی شبکه بیت کوین با معرفی مفهوم CHIP یا Cash Improvement Protocols، با تمرکز و شفافیت مسائل را حل می‌کند. این‌ها پیشنهادهای استانداردی هستند که جنبه‌های خاصی از BCH را اصلاح می‌کنند. این CHIPها به‌عنوان برنامه نویسان کلاینت گره با هدف اجماع بهتر،کار خواهند کرد.

تعداد معاملات منظم بیت کوین کش ۶۵۰ درصد از ۲۰،۰۰۰ در دسامبر به بیش از ۱۵۰،۰۰۰ در زمان انتشار خبر افزایش یافته است. بین فوریه و آوریل، بیت کوین کش هر روز معاملات بیشتری نسبت به بیت کوین (BTC) انجام می‌داد که در ۲۱ مارس به ۴۱۴،۰۰۰ رسید در مقایسه با تعداد معاملات بیت کوین که در همان تاریخ ۲۲۹،۰۰۰ بوده است.

 

پیشنهاد مطالعه: آنچه پیش از بوجود آمدن تا کنون بر بیت کوین کش ( BCH ) گذشته است

 

Source

https://coiniran.com/?p=45510
دکمه بازگشت به بالا