ایستگاه خبر

رکورد جدید ارزش بازار رمزارز ها با درخشش بیتکوین

۳۰۰ میلیارد دلار: با افزایش قیمت بیتکوین، ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده رکورد جدیدی را ثبت کرد

ارزش بازار

ارزش بازار (Market Cap) ارزهای رمزنگاری شده برای اولین بار به بیش از ۳۰۰ میلیارد دلار رسیده است.

اطلاعات موجود در سایت CoinMarketCap.com نشان می دهد که ارزش بازار تمام ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر چیزی در حدود ۳۰۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار است که این عدد برای بازار دیجی ارزها تا به امروز بی سابقه بوده است. در این میان، ارزش بازار بیتکوین با مبلغی در حدود ۱۵۸میلیارد دلار نقش اصلی را بازی می کند. این جنب و جوش در ارزش بازار با افزایش قیمت بیتکوین همراه بوده است که در آخرین رکورد خود به قیمت ۹۷۷۰ نیز رسید و در حال حاضر (در زمان نگارش این مقاله) با قیمت ۹۶۰۰ دلار خرید و فروش می شود.

ارزش بازار

این افزایش ارزش بازار به بیش از ۳۰۰ میلیارد دلار می تواند نمایانگر سرعت رشد و محبوبیتی باشد که بازار دیجی ارزها در هفته های اخیر شاهد آن بوده است. در سوم نوامبر ارزش بازار کلی دیجی ارزها برای اولین بار به بیش از ۲۰۰میلیارد دلار رسید. سایر تحولات در بازار ارزهای رمزنگاری شده نیز در ارزش بازاری که امروز شاهد آن هستیم نقش داشته اند.

دومین ارز رمزنگاری شده دنیا از نظر ارزش بازار دیجی ارز، اتر مربوط به شبکه اتریوم است. ارزش بازار این ارز در حال حاضر ۴۶ میلیارد دلار است قیمت آن طی هفته گذشته ۲۵درصد رشد داشته است. این ارز نیز مانند بیتکوین توانسته طی روزهای گذشته بالاترین رکورد قیمتی خود را به ثبت برساند. در حال حاضر قیمت این دیجی ارز معادل ۴۸۲ دلار است.


در این باره بخوانید:

سد ۹۰۰۰ دلاری هم مغلوب ارزش بیتکوین شد

سه تهدید جدی برای بیتکوین و ۱۰ نکته برای از بین بردن آنها

افزایش رقیب های بیتکوین در میدان نبرد انشعاب ها

https://coiniran.com/?p=16305
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x