ایستگاه خبر

رکورد جدید ارزش بازار رمزارز ها با درخشش بیتکوین

300 میلیارد دلار: با افزایش قیمت بیتکوین، ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده رکورد جدیدی را ثبت کرد

ارزش بازار

ارزش بازار (Market Cap) ارزهای رمزنگاری شده برای اولین بار به بیش از 300 میلیارد دلار رسیده است.

اطلاعات موجود در سایت CoinMarketCap.com نشان می دهد که ارزش بازار تمام ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر چیزی در حدود 300 میلیارد و 500 میلیون دلار است که این عدد برای بازار دیجی ارزها تا به امروز بی سابقه بوده است. در این میان، ارزش بازار بیتکوین با مبلغی در حدود 158میلیارد دلار نقش اصلی را بازی می کند. این جنب و جوش در ارزش بازار با افزایش قیمت بیتکوین همراه بوده است که در آخرین رکورد خود به قیمت 9770 نیز رسید و در حال حاضر (در زمان نگارش این مقاله) با قیمت 9600 دلار خرید و فروش می شود.

ارزش بازار

این افزایش ارزش بازار به بیش از 300 میلیارد دلار می تواند نمایانگر سرعت رشد و محبوبیتی باشد که بازار دیجی ارزها در هفته های اخیر شاهد آن بوده است. در سوم نوامبر ارزش بازار کلی دیجی ارزها برای اولین بار به بیش از 200میلیارد دلار رسید. سایر تحولات در بازار ارزهای رمزنگاری شده نیز در ارزش بازاری که امروز شاهد آن هستیم نقش داشته اند.

دومین ارز رمزنگاری شده دنیا از نظر ارزش بازار دیجی ارز، اتر مربوط به شبکه اتریوم است. ارزش بازار این ارز در حال حاضر 46 میلیارد دلار است قیمت آن طی هفته گذشته 25درصد رشد داشته است. این ارز نیز مانند بیتکوین توانسته طی روزهای گذشته بالاترین رکورد قیمتی خود را به ثبت برساند. در حال حاضر قیمت این دیجی ارز معادل 482 دلار است.


در این باره بخوانید:

سد 9000 دلاری هم مغلوب ارزش بیتکوین شد

سه تهدید جدی برای بیتکوین و 10 نکته برای از بین بردن آنها

افزایش رقیب های بیتکوین در میدان نبرد انشعاب ها

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا