ایستگاه خبر

تولید فیلمی درباره پیدایش اتریوم توسط ریدلی اسکات کارگردان «بیگانه»

اسکات فری پروداکشنز، شرکت سازنده «خانه گوچی» و «بلید رانر ۲۰۴۹»، نام خود را به فیلم اقتباسی از کتاب «ماشین بی‌نهایت» کامیلا روسو، بنیانگذار The Defiant، در مورد پیدایش شبکه اتریوم ضمیمه کرده است.

به گزارش ددلاین، شیام مادیراجو وظیفه نویسندگی و کارگردانی را برعهده دارد و ریدلی اسکات کارگردان در کنار تام موران و ورا مایر، همکاران اسکات فری، تهیه‌کنندگی را بر عهده خواهند داشت. روسو می‌گوید:

من نمی‌توانم تیمی بهتر از این را تصور کنم که داستان جذاب انقلابی‌ترین فناوری از زمان اینترنت را به فیلمی بلند تبدیل و قلب نسل ما را تسخیر کند.

«ماشین بی‌نهایت» که در تابستان ۲۰۲۰ منتشر شد، اولین کتاب از سه کتاب روزنامه‌نگاران رمز ارزی بود که مسیر پیدایش اتریوم را از ذهن ویتالیک بوترین نوجوان تا تبدیل شدن به دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان شرح می‌دهد.

«ورای اتر» از متیو لیزینگ نیز موضوع مشابهی داشت و در عین حال هک گسترده یک صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر غیرمتمرکز در اتریوم را توضیح داد که تهدید به از بین بردن شبکه در روزهای اولیه آن بود. «The Cryptopians» لورا شین که امسال منتشر شد، جدیدترین کاوش در مورد انگیزه‌ها و اقدامات بنیانگذاران اتریوم است.

نسخه سینمایی فیلم، با فرض اینکه اکران شود، دست‌اندرکاران خوبی دارد.

اسکات فری از زمان آغاز فعالیت در هالیوود در سال ۱۹۹۵، تهیه‌کننده فیلم‌های شناخته‌شده‌یی به کارگردانی ریدلی اسکات بوده است، مانند «بیگانه: پیمان»، «مریخی» و همچنین فیلم «مرگ بر روی نیل» که اخیراً منتشر شده و مجموعه‌های تلویزیونی مبارزه خوب. اسکات چهار بار نامزد اسکار شده است – سه بار به عنوان کارگردان و یک بار به عنوان تهیه‌کننده.

 

پیشنهاد مطالعه: راهنمای جامع اتریوم برای تازه‌کارها!

 

Source

https://coiniran.com/?p=50777
دکمه بازگشت به بالا