ایستگاه خبر

۴.۵ میلیارد دلار به توسعه‌ی شبکه‌‌ی هدرا هش‌گرف (HBAR) اختصاص یافت

شورای مدیریت هدرا در بیانیه‌ای جدید خبر از اختصاص ۱۰.۷ میلیارد دلار به توکن بومی هدرا هش‌گرف HBAR داده است، گفته‌ می‌شود این مبلغ در راه توسعه‌ و گسترش شبکه‌ی این دارایی استفاده خواهد شد.

براساس این بیانیه، ارزش فعلی این بودجه بالغ بر ۴.۵ میلیارد دلار بوده و ۲۰ درصد از عرضه‌ی کل این توکن را دربر خواهد گرفت. نکته‌ی قابل توجه دوبرابر شدن ارزش ۱۰.۷ میلیارد واحد از HBAR از زمان تصمیم‌گیری شورای مدیریت در ۱۴ جولای است. ارزش این مقدار توکن در آن زمان ۲ میلیارد دلار بود.

شبکه‌ی هدرا هش‌گرف میزبان دیفای، NFTها و ارزهای دیجیتال بانک مرکزی خواهد شد

شورای هدرا اظهار داشت که نیمی از این بودجه را به توسعه‌ی بنیاد مستقل HBAR اختصاص داده است. باقی‌مانده‌ی این بودجه در خزانه‌ی هدرا ذخیره شده و برای تقویت همکاری‌ها و بهبود شبکه‌ی بومی استفاده خواهد شد.

4.5 میلیارد دلار به توسعه‌ی شبکه‌‌ی هدرا هش‌گرف (HBAR) اختصاص یافت

شورای مدیریت هدرا مستقیما بر توسعه‌ی این همکاری‌ها نظارت داشته و اطمینان حاصل می‌کند که این بودجه به توسعه‌دهندگان، استارت‌آپ‌ها و سایر سازمان‌هایی که هدف‌شان ادغام شبکه‌ی هدرا هش‌گرف با محصولاتی نظیر امورمالی غیرمتمرکز (DeFi)، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) است، اختصاص یابد.

هدرا برای این منظور از Shayne Higdon برای رهبری بنیاد HBAR استفاده خواهد کرد. وی یک مدیر باسابقه‌ی بلاک‌چین است که تجارب فراوانی درخصوص سرمایه‌گذاری‌های پرخطر و سهام بخش خصوصی دارد. در کارنامه‌ی کاری Higdon بیش از ۴۰ پست ادغام‌ها و اکتساب‌ها (M&A) برای مشاغل مختلف به‌چشم می‌خورد.

ارتقای مدل اقتصادی غیرمتمرکز

درحال حاضر ۲۳ سازمان‌ جهانی عضو شورای مدیریت هدرا هش‌گرف بوده که از میان آنها می‌توان به LG ،Google ،IBM و بوئینگ اشاره کرد. وظیفه‌ی اصلی این شورا مدیریت شبکه، دارایی‌ها و نودهای عملیاتی است.

Mance Harmon، مدیرعامل هدرا هش‌گرف، در سخنان خود گفت:

«هدف اصلی ما تبدیل نمودن هدرا به بستری متداول برای اقتصاد غیرمتمرکز است. اکنون زمان آن فرارسیده است که با توانمندسازی سازمان‌های گوناگون روند پذیرش شبکه‌ی هدرا را تسریع بخشیم.»

پیشنهاد مطالعه: نود یا گره چیست؟ (Node) آشنایی با انواع نود در بلاک چین

Source

https://coiniran.com/?p=47582
دکمه بازگشت به بالا