کوین ایران

فهرست مطالب آموزشی کوین ایران

پایگاه خبری کوین‌ایران در طول فعالیت نسبتا کوتاه‌مدت خود، علاوه بر انتشار اخبار، مجموعه غنی از مطالب آموزشی درباره بیت‌کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی فراهم آورده است و از این جهت بزرگترین پایگاه خبری و آموزشی فارسی زبان درباره بیت کوین محسوب می‌شود. در ذیل، فهرستی از این مطالب برحسب موضوع ارائه می‌شود. درصورتی که شما نیازمند  اطلاعات خاصی درباره ارزهای دیجیتالی هستید و آنرا در این فهرست نمی‌یابید، می‌توانید با ما تماس گرفته و موضوع مورد نظر خود را پیشنهاد دهید. بدین ترتیب، در روزهای آتی به موضوعات پیشنهادی شما بیشتر پرداخته شده و اطلاعات لازم را در دسترس شما قرار خواهیم داد.

درباره بیت کوین:

درباره استخراج

درباره کیف پولی:

درباره سرمایه ‌گذاری روی بیت کوین:

سایر ارزها:

آشنایی با سایت‌ها و شرکت‌های مفید:

  • شرکت سیرکل (Circle)– با استفاده از ابزارها و پلاتفرم شرکت Circle، می‌توانید بدون پرداخت اجرت، پول خود را به بیت کوین یا از بیت کوین به پول دیگری تبدیل کنید و به یک حساب بانکی مرتبط کنید.
  • شرکت BitPay-این وب‌سایت یک سیستم پرداخت الکترونیکی برای پول بیت‌کوین در اختیار تجار قرار می‌دهد درست همانطور که دیگر سایت‌ها ویزا، مسترکارت یا پی پال (Paypal) قبول می‌کنند.
  • شرکت Virwox– وب سایتی برای خرید بیت کوین با استفاده از Paypal
  • شرکت Bitcoin Cloud Service-شرکت «سرویس‌های ابری بیت کوین» ارزان‌ترین قراردادهای استخراج را در بازار ارائه می‌دهد. برای تنها اندکی بیش از یک دهم بیت کوین (حداقل سفارش گیگا هش بر ثانیه ۴۰ است.)، مشتریان می‌توانند از تجهیزات استخراج ابری این شرکت برای کار هش در همان روز سفارش به کار گرفته و پرداخت‌های روزانه به مدت پنج سال جمع‌آوری کنند.
  • شرکت CoinBase-ساده‌ترین راه برای سرمایه‌گذاری در بیت کوین برای یک فرد معمولی خرید یکجای مقداری بیت کوین است. با وجود شرکت‌های ثبت شده در آمریکا و خارج کشور که در کار تجارت خرید و فروش بیت کوین هستند، امروزه خرید بیت کوین ساده‌تر از قبل شده است. برای سرمایه‌گذاران در آمریکا، ساده‌ترین راه استفاده از کوین بیس(Coinbase) است. این شرکت بیت کوین را به مشتریان با افزایش حدود یک در صدی بهای کنونی بازار می‌فروشد.
  • وب‌سایت BadBitcoin-سایت بدبیت‌کوین، هدف خود را راهنمایی و معرفی سایت‌های تقلبی یا ضعیف قرار داده و فهرست طولانیاز این سایت‌ها ارائه کرده است. اگر می خواهید در تجارت بیت کوین سرمایه گذاری کنید و سایتی را یافته اید و یا به شما پیشنهاد داده اند، بد نیست که در این فهرست، سایت مذکور را جستجو کنید تا مطمئن شوید که در این لیست سیاه قرار ندارد.
  • وب سایت ChangeMoney – bitreserve یک وب سایت جدید به نام orgراه اندازی کرده است. این وب سایت جدید یک نمای لحظه به لحظه از مقدار موجودی Bitreserve  در پول‌های مختلف، اینکه اعضای آن کجا قرار دارند و چه پول‌هایی نگاه می‌دارند و به کجا پول‌ها را ارسال می‌کنند، ارائه می‌دهد.
https://coiniran.com/?p=2537
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x