ایستگاه خبر

یوتیوب از تلاش برای یکپارچه‌سازی NFT ها با پلتفرم خود خبر داد

یوتیوب پلتفرم محتوای ویدیویی محبوب، ظاهراً در حال کار بر روی یکپارچه‌سازی NFT ها در برنامه خود است.

به گفته سوزان وویچیکی، مدیر عامل یوتیوب، یوتیوب استراتژی‌های خود را برای سال ۲۰۲۲ با هدف کمک به سازندگان محتوای ویدیویی برای «بهره‌برداری از فناوری‌های نوظهور» مانند NFT، دوباره تنظیم می‌کند. این بیانیه از موضوع کلی پست وبلاگ که تمرکز بر حمایت آن از سازندگان است پیروی می‌کند. با گسترش جنبش جهانی هنری NFT، به نظر می‌رسد زمان زیادی برد که یوتیوب متوجه پتانسیل آن شود.

در یک پست وبلاگی، وویچیکی گفت که سال گذشته شاهد یک روند نوآورانه بود که «فرصتی غیرقابل تصور» را برای سازندگان به وجود آورد تا «ارتباط بین سازندگان و طرفدارانشان» را در قالب توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs) و حتی سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) افزایش دهد.

وی گفت، یوتیوب «به آینده رو به جلوتر نگاه می‌کند و همه چیزهایی را که در وب ۳ اتفاق می‌افتد به عنوان منبع الهام برای ادامه دنبال می‌کند.»

امکان ادغام یا افزودن ویژگی‌های NFT روی پلتفرم بسیار محتمل است. در واقع می‌توان به یاد آورد که غول فناوری کره‌ای سامسونگ در اوایل امسال اعلام کرد که ویژگی‌های NFT را برای تلویزیون‌های هوشمند خود یکپارچه می‌کند. با استفاده آنلاین ویدیویی در چنین دستگاه‌هایی، و همچنین تعداد زیادی از دستگاه‌های دیگر مانند تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها، دسترسی NFT‌ها می‌تواند بسیار فراتر از بازارهایی باشد که برای مرورگرهای دسکتاپ ساخته شده‌اند.

یوتیوب از اقتصاد سازندگان حمایت می‌کند به همان روشی که NFT فرصت‌هایی را برای هنرمندان و سازندگان در سراسر جهان باز کرده است. فرصت پذیرش انبوه در اینجا چشمگیر است: یوتیوب به عنوان دومین وبسایت پربازدید در جهان رتبه‌بندی می‌شود.

 

پیشنهاد مطالعه: تحلیل آنچین بازار NFT ها در سال ۲۰۲۱

 

Source

https://coiniran.com/?p=49489
دکمه بازگشت به بالا