ایستگاه خبر

رشد مبهوت‌کننده قیمت توکن KPR، آخرین پروژه غیرمتمرکز بنیان‌گذار yEarn

 آخرین پروژه مالی غیرمتمرکز بنیان‌گذار بستر yEarn، راه‌اندازی شده و تا به اینجا بیش از ۱۰۰۰ درصد رشد داشته است.

در اوایل این ماه، بنیانگذار Yearn.finance، آندره کرونژ، در سکوت خبری آزمایش یکی از آخرین پروژه‌های خود را آغاز کرد. پیش از آن، با وقوع حمله هک ۱۵ میلیون دلاری، پروژه دیگر وی به نام Eminence با شکست مواجه شد.

این پروژه جدید که شبکه Keep3r نام دارد، یک بازار غیرمتمرکز است که پروژه‌ها را در ازای پرداخت هزینه با توکن KPR به کاربران جویای کار تخصیص می‌دهد. ایده این است که وظایفی را که غالبا به معنای تعامل با قراردادهای هوشمند است، به کاربر‌های آزاد، برون سپاری کنید.

این شبکه در واقع یک بستر غیرمتمرکز است که در آن کاربران می‌توانند مشاغل مستقل فنی در صنعت بلاکچین را آگهی و یا برای آن‌ها درخواست دهند. با گذشت زمان، شبکه می‌تواند منبعی برای کارمندان خود شبکه Yearn Finance استفاده شود. در اسناد پروژه، اقدامات ممکن از “فراخوانی یک معامله” تا تشریح “منطق روی زنجیره‌ی گسترده” ذکر شده است و توضیح می دهد که شبکه Keep3r میزبان اعلان شغل برای وظایف مشابه است.

خرید و فروش توکن KPR از روز ۲۱ اکتبر در صرافی غیرمتمرکز یونی سوآپ آغاز شد در عین حال که این شبکه هنوز در نسخه بتا به سر می‌برد. بعد از یک شروع سخت از حول و حوش ۱.۵ دلار، در کمتر از ۱۲ ساعت ارزش توکن به ۳۸۱ دلار پرتاب شد. آخرین معاملات این توکن در سطح ۱۷۳ دلار بوده و ارزش بازاری کنونی آن بیش از ۳۴ میلیون دلار است.

پس از مدت کوتاهی دسترسی آندره کرونژ به بخش عمده توکن‌های KP3R، وی با سپرده‌گذاری وجوه در قرارداد قفل زمان دار، ترس از کلاهبرداری را از میان برداشت. به هر حال پس از راه‌اندازی ناموفق Eminence، که منجر به جمع‌آوری وجوه برای تعقیب قانونی کرونژ شد، احتمال بالایی وجود دارد که بسیاری در جامعه دیفای نسبت به این پروژه با شک و تردید بنگرند.

کرونژ ابتدای این ماه عنوان کرده بود که در حال کار بر روی ۹ پروژه مختلف است که هر یک به نوعی به صنعت دیفای مربوط است. پس باید منتظر نوآوری‌های دیگر آندره کرونژ بیان‌گذار yEarn بمانیم.

بیشتر بخوانیم: منظور از yield farming در دیفای چیست؟ معرفی مهمترین پروتکل‌ها

https://coiniran.com/?p=41769
دکمه بازگشت به بالا