ایستگاه خبر

انتقال ۱.۲ میلیارد توکن XRP توسط بیت‌هامب و دیگر صرافی‌های برجسته رمز ارز!!

بر طبق داده‌های منتشر‌شده توسط XRPL Monitor، مقدار عظیمی توکن XRP در ۱۵ ساعت گذشته منتقل شده است. صرافی‌های برجسته‌ای مانند بیت‌هامب و کراکن در این مدت ۱.۲ میلیارد توکن XRP را انتقال داده‌اند. این انتقال‌ها به طور متوسط در دسته‌هایی ۱۰۰ میلیونی و ۲۰۰ میلیونی صورت گرفته‌اند و این در حالی است که تا ایردراپ Spark تنها دو روز باقی مانده است. علاوه بر این، جد مک کالیب (Jed McCaleb) در حال فروش ۲۹.۶ میلیون XRP است و این چهارمین تخلیه متوالی XRP در این هفته است.

صرافی‌های برجسته مقدار ۶۸۹۱۶۳۷۰۴ دلار از توکن XRP را انتقال دادند

سرویس ردیابی XRPL Monitor داده‌هایی را در مورد تراکنش‌های بزرگ XRP در ۱۵ ساعت گذشته بیرون داده است و این داده‌ها نشان می‌دهند که ۱.۲ میلیارد XRP به ارزش ۶۸۹۱۶۳۷۰۴ دلار منتقل شده‌اند. اکثر این وجوه توسط بزرگترین پلتفرم ترید رمز ارز کره  جنوبی یعنی بیت‌هامب و صرافی کراکن واقع در سان فرانسیسکو انتقال یافته است. در کل، بیت‌هامب به تراکنش ۷۰۰ میلیون XRP اقدام کرده است و کراکن نیز ۳۹۷ میلیون توکن را انتقال داده است. این انتقالات در نتیجه ایردراپ توکن Spark صورت گرفته است که توسط Flare Networks انجام خواهد شد.

دو روز تا ایردراپ Spark

Flare Networks یک فورک کاربردی از XRP ایجاد کرده است و از این طریق به زنجیره اصلی اجازه داده می‌شود که قرارداد‌های هوشمند را از طریق ماشین مجازی اتریوم شروع کند. همچنین نوعی ادغام در این میان صورت خواهد گرفت و این چیزی است که نظیر آن را تا به حال سراغ نداشته‌ایم.

قرار است که در ۱۲ دسامبر از دفتر کل XRP اسنپ‌شات گرفته شود تا بعدا از این اسنپ‌شات‌ها  برای توزیع توکن Spark در بین دارندگان XRP استفاده شود.

جد مک کالیب ۲۹.۶ میلیون توکن XRP را می‌فروشد

از روز شنبه تا به حال، این چهارمین بار است که مدیر ارشد فناوری سابق ریپل، جد مک کالیب، اقدام به انتقال ۲۹.۶ میلیون ریپل از کیف پول خود می‌کند. در ۹ دسامبر بود که ریپل مقدار خیره‌کننده ۲۶۶ میلیون XRP به کیف پول او انتقال داد. نظر شما چیست؟ سرانجام ریپل و ایردراپ Spark چه خواهد شد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42502
دکمه بازگشت به بالا