ایستگاه خبر

خبر اختصاصی: بلاک چین به کمک معترضان فرانسه می آید

روزانه شاهد اخبار ورود بلاک چین به عرصه های مختلف زندگی بشر هستیم؛ اما اینبار بلاک چین به جمع معترضین فرانسه یا همان جلیقه زرد ها پیوسته است.

به گزارش کوین ایران به نقل از ویکی پدیا، جریان اعتراضی جلیقه زرد ها در فرانسه، به دنبال افزایش قیمت سوخت و مالیات ها ۱۷ نوامبر ۲۰۱۸ آغاز شد. در این جریان، افراد با پوشیدن جلیقه های زرد سعی در مسدود کردن راه ها و ایجاد اختلال در رفت و آمد دارند تا صدای اعتراض خود را به گوش حکومت برسانند.

فلسفه ی پوشیدن جلیقه های زرد نیز به آن بر می گردد که بر اساس قانون فرانسه، در تمام خودرو های این کشور می بایست یک جلیقه زرد وجود داشته باشد تا اگر مشکل و خرابی برای آن خودرو پیش آمد راننده با پوشیدن این جلیقه نظر ها را برای دریافت کمک جلب کند و در صورت نداشتن جلیقه راننده جریمه خواهد شد. نکته قابل توجه در این زمینه آن است که جلیقه زرد ها خود را یک جنبش نمی نامند و فرد خاصی پشت این قضایا نیست و توسط مردم مختلف ادامه یافته است.

خبر اختصاصی: بلاک چین به کمک معترضان فرانسه می آید
what-is-giletjaunecoin

Source

GiletJauneCoin یا همان کوین اختصاصی جلیقه زرد ها

به گزارش کوین ایران به نقل از وب سایت رسمی این کوین، GiletYellowCoin به منظور ترویج جنبش جلیقه زرد ها که با پشتیبانی کشور های دیگری چون آلمان، بلژیک و هلند هم اکنون به جنبشی بین المللی بدل گشته، ساخته شده است. سازندگان این کوین اظهار می کنند که GJCO با هدف مبارزه مشروع مردم معترض برای تعیین سرنوشت خود در زمینه های اقتصادی و مالی شکل گرفته است تا در این سیستم اقتصادی موازی، بانک های مرکزی، دولت و اتحادیه اروپا نقشی نداشته باشند.

خبر اختصاصی: بلاک چین به کمک معترضان فرانسه می آید
what-is-giletjaunecoin

Source

ویژگی ها

جنسیس بلاک یا همان نخستین بلاک این پروژه ، هفته گذشته استخراج شد و از همان زمان مورد استقبال قرار گرفته است.

نرخ هش شبکه ی این کوین بیش از ۲.۴ گیگا هش بر ثانیه و ارتفاع بلاک های آن به ۴۰۰۰۰ می رسد. هیچ اکسچنجی هنوز از این کوین پشتیبانی نکرده است اما سازندگان آن که هویت آن ها هم مشخص نیست اعلام کرده اند که طرفداران این کوین منتظر رفتن نام  GJCOدر آینده ای نزدیک به فهرست اکسچنج ها باشند.

 

با آن که هویت افراد سازنده این کوین هنوز مشخص نیست و آن ها خود و اقدامات شان را به یک فرد نسبت نمی دهند و آن را کاملا غیر متمرکز می دانند، اما برای نخستین بار پای بلاک چین را به عرصه متفاوتی کشانده اند تا از این پس شاهد کوین های اعتراضی بیشتری باشیم!

 

از این پس با بخش اختصاصی اخبار روزانه کوین ایران همراه باشید فراموش نکنید که نظرات خود را نیز از طریق توییتر، بات تلگرام، اینستاگرام، فیس بوک و وب سایت کوین ایران با ما و سایر کاربران در میان بگذارید.توجه!
دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود. 

https://coiniran.com/?p=26539
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x