ایستگاه خبر

پیتر برنت قانون ویژه‌ی ترید خود را همزمان با سقوط قیمت بیت‌کوین اعلام کرد

پیتر برنت قانون ویژه‌ی ترید خود را درخصوص خرید یک دارایی در زمان افت قیمتی اعلام کرد، این اقدام درپی سقوط ۱۱ درصدی قیمت بیت‌کوین به مرز ۴۰ هزار دلاری طی هفته‌ی گذشته رخ داده است. پیتر برنت یک تریدر باسابقه است که از سال ۱۹۷۵ به‌عنوان متخصص نمودارها و قراردادهای آتی در بورس معتبر فارکس فعالیت داشته است. وی در بازارهای مختلفی ازقبیل قراردادهای آتی Dow، اوراق بهادار، ذرت، نفت خام، غلات اتحادیه اروپا، Osaka Dow و دلار آمریکا حضور مستمر داشته است.

پیتر برنت قانون ویژه‌ی ترید خود را همزمان با سقوط قیمت بیت‌کوین اعلام کرد

وی در پاسخ به یک پست توئیتری درباره‌ی فرصت بالقوه‌ی مناسب برای خرید بیشتر بیت‌کوین درحال حاضر و همچنین ماه‌های آتی، اظهار داشت:

«در طی سال‌های فعالیتم در این حوزه قانون ویژه‌ی تریدی را فراگرفته‌ام که می‌گوید هرگز در دارایی‌ای که درحال سقوط است سرمایه‌گذاری بیشتری نکنم.»

وی در این رشته توئیت گفت که هنگامی که در سال ۱۹۸۰ فلز نقره به چنین سرنوشتی دچار شد و قیمتش به ۵۰ دلار رسید و مردم با پیروی از تفکری مشابه اقدام به خرید آن کردند، اما نقره تا مرز ۳.۶۵ دلاری سقوط کرد و پس از ۲۴ سال همچنان در همان سطح قیمتی باقی مانده است. با این‌حال وی اظهار داشت که قصدش پیش‌بینی رفتار قیمتی مشابهی برای بیت‌کوین نیست.

برنت درخصوص رفتار غیرعادی بیت‌کوین در پیروی نکردن از نمودار سهموی در روز پنج‌شنبه صحبت کرد. با این‌حال در روز جمعه گفت که تاحدی درخصوص این امر حساسیت بیش از حدی به‌خرج داده و ممکن است شرایط به‌زودی تغییر کند.

وی خود را دانش آموخته‌ی احتمالات بیزی دانست و پیش‌بینی‌ و تحلیل‌ها را همواره متناسب به رویدادهای زمان خود معتبر می‌داند. با تغییر شرایط، پیش‌بینی‌ها نیز متحول می‌شوند، درنتیجه نمودارهای سهمی عامل تعیین‌کننده‌ای در رفتار قیمتی بیت‌کوین نخواهند بود.

پیشنهاد مطالعه: آیا ظهور NFTهای بیت‌کوین روی بلاک‌چین استکس موفقیت‌آمیز خواهد بود؟

Source

https://coiniran.com/?p=49192
دکمه بازگشت به بالا