ایستگاه خبر

ورود و سرمایه‌گذاری وی‌چین (VeChain) در بازار NFTها

دیروز بنیاد وی‌چین (VeChain) اعلام کرد ۱ میلیون دلار برای توسعه اکوسیستم eNFT خواهد پرداخت.

وی‌چین به بازار NFTها می‌پیوندد

بنیاد وی‌چین در تلاش برای ترویج پذیرش جریان اصلی فناوری بلاکچین، اخیراً بودجه‌ای ۱ میلیون دلاری به طرح VeChain Grant اختصاص داده است. این بودجه به توسعه‌دهندگان و پروژه‌هایی اعطا می‌شود که برای اکوسیستم NFT (eNFT) این شرکت و مشتقات بعدی آن سرمایه جذب کنند.

توسعه‌دهندگانی که متقاضی این کمک‌هزینه هستند، نه تنها شروع‌کننده‌ی یک تجارت یا پروژه می‌شوند بلکه فرصت کار باdApps ، NFT و DeFi را نیز در VeChainThor پیدا می‌کنند.

VeChainThor یک بستر قرارداد هوشمند است که اکوسیستم وی‌چین را ساماندهی می‌کند و برای توسعه‌دهندگان و کاربرانی که مایل به ساخت dApps بر روی آن‌اند، مزایای زیادی دارد. در این اطلاعیه آمده است:
«VeChainThor بر امنیت، مقیاس‌پذیری و مهم‌تر از همه، مقرون به صرفه بودن هزینه‌ها برای توسعه‌دهندگان متمرکز است. با جدا شدن مدل توکن دوگانه (VET + VTHO) از نوسانات VET و احتساب هزینه‌ی استفاده از بلاکچین (VTHO)، dAppهایی که روی VeChainThor اجرا می‌شوند هزینه‌های پایدار و قابل پیش‌بینی خواهند داشت.»

علاوه بر این:

«آخرین پیشنهادی که جامعه از آن استقبال کرد و بعداً توسط کمیته راهبری تصویب شد، قیمت پایه گس VeChainThor را کاهش داد تا به نفع همه توسعه‌دهندگان باشد. dAppها با بهره‌گیری از تفویض هزینه و ویژگی‌های معامله‌ی چندمنظوره، می‌توانند تجربه کاربر را به برنامه‌های وب معمولی بسیار نزدیک کنند.»

چرا وی‌چین؟

علاوه بر مزایای ذکر شده، بنیاد VeChain بر اهمیت یک طرح جدید، منظم، کارآمد و شفاف تأکید می‌کند. فرایند کامل این گرنت برای به حداکثر رساندن شفافیت با رصد کردن تمام برنامه‌ها و فرآیندهای مربوطه در مخزن عمومی GitHub پیش رفته است.

علاوه بر این، توسعه‌دهندگان برای ساخت پروژه در هریک از اکوسیستم‌های کریپتو مانند بازارهای NFT، بازی‌ها / برنامه‌های دارای NFT، راه‌حل‌های NFT در سطح شرکت، برنامه‌های DeFi ، واسط‌‌های توکن‌، ابزارهای زنجیره‌ای مختلف، پروژه‌های تحقیقاتی و سایر پروژه‌ها، آزادی عمل دارند.

در حقیقت، به نظر می‌رسد موج اخیر NFT به این زودی فروکش نمی‌کند.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین صرافی‌ ارز دیجیتال ایرانی – مقایسه تخصصی بهار ۱۴۰۰

 

Source

https://coiniran.com/?p=45378
دکمه بازگشت به بالا