ایستگاه خبر

دادگستری آمریکا برای واحد اعمال‌ قانون رمزنگاری (NCET) مدیر استخدام می‌کند!

وزارت دادگستری ایالات متحده برای رهبری واحد اعمال‌ قانون رمزنگاری (NCET) جدید خود خواهان استخدام افراد واجد صلاحیت است. براساس آنچه در فهرست شغلی آمریکا منتشر شده است این واحد اعمال قانون مسئول حمایت، تحقیقات و پیگرد قانونی تمام فعالیت‌های مجرمانه‌ی مربوط به حوزه‌ی رمزنگاری است. پیش‌بینی شده است با آغاز فعالیت این واحد، استفاده از رمز ارزها به‌عنوان وسیله‌ی تامین مالی فعالیت‌های مجرمانه کاهش یابد.

تیمی از دادستان‌های باتجربه

فرد موردنظر NCET موظف به رهبری تیمی از دادستان‌های باتجربه‌ برای تحقیقات پرونده‌های مربوط به کاربرد غیرقانونی رمز ارزها یا استفاده از آنها در فعالیت‌های مجرمانه خواهد بود. این اقدامات بخشی از رویکرد ملی بزرگی است که درجهت قانونمندسازی و مبارزه با کاربرد غیرقانونی دارایی‌های رمزنگاری درجریان است.

مهارت‌های لازم

مدیر واحد NCET ملزم به داشتن شرایط خاصی ازقبیل تابعیت ایالات متحده و امکان رفتن به سفرهای داخلی و خارجی است. وزارت دادگستری آمریکا در بیانیه‌ی رسمی‌ای مهارت‌ها و صلاحیت‌های موردنظر را برای این پست به‌شرح زیر اعلام داشت:

«برخورداری از دانش گسترده درزمینه‌ی ارزهای دیجیتالی و فناوری بلاک‌چین، تسلط بر دانش فراگیر درزمینه‌ی کارگران یقه‌سفید و وضعیت پول‌شویی، داشتن حداقل ۵ سال سابقه‌ی اجرایی به‌عنوان دادستان یا وکیل دادگستری و رسیدگی به مسائل مجرمانه، تجربه‌ی کافی درخصوص حل پرونده‌های پیچیده یا دارای جزئیات حساس اعمال‌قانون.»

شرح مسئولیت‌ها

این آگهی استخدام دربرگیرنده‌ی وظایف و مسدولیت‌هایی است که مدیر جدید NCET ملزم به تحقق آنهاست. این وظایف شامل تعامل با آژانس‌های نظارتی متعدد از قبیل شبکه‌ی مقابله با جرائم مالی (FinCEN)، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، جامعه‌ی اطلاعاتی ایالات متحده آمریکا و شرکت‌های خصوصی خواهد شد.

فرد انتخابی باید بتواند تا یک ارتباط پایدار با بخش خصوصی و افرادی که تجربیات قابل‌توجهی در حوزه‌ی رمزنگاری دارند، برقرار کند. میزان حقوق سالانه‌ای که برای فرد انتخابی تعیین شده است بین ۱۴۴،۱۲۸ تا ۱۷۲،۵۰۰ دلار است.

پیشنهاد مطالعه: قانونی‌سازی بیت‌کوین و رمز ارز ها در کشور‌های مختلف جهان چگونه است

Source

https://coiniran.com/?p=48106
دکمه بازگشت به بالا