ایستگاه خبر

کسب بالاترین نشان امنیتی آمریکا برای Crypto.com

به گزارش خبرگزاری کریپتو بریفینگ، Crypto.com توانسته از دپارتمان بازرگانی و تچارت آمریکا بالاترین مدرک امنیتی را دریافت نماید.

آژانس فدرال آمریکا برای استانداردهای فناوری، بالاترین رتبه امنیتی خود را به Crypto.com اعطا نموده و این نشان دهنده امنیت بالا و آسیب ناپذیر بودن Crypto.com در مقابلت حملات هکری است.

این نهاد آمریکایی که به اختصار NIST نامیده می‌شود، یک نهاد خصوصی مورد حمایت دولت آمریکا است که برای شرکت‌های دولتی و خصوصی در حوزه علم و فناوری استاندارد کیفی تعریف می‌کند و یکی از نهادهای زیر مجموعه دپارتمان بازرگانی ایالات متحده است.

این سازمان ساختار امنیتی سایبری مخصوصی برای ارزیابی توانایی شرکت‌های اینترنتی برای جلوگیری، شناسایی و جبران حملات امنیتی هکری دارد. بر این اساس Crypto.com توانسته رتبه Tier 4 را دریافت کند که بالاترین نشان کیفی این سازمان است. آنها پیشتر نیز تنها شرکت رمز ارزی بازار بودند که نشان ISO در امنیت و حفظ حریم خصوصی دریافت کرده بودند.

شرکت Crypto.com ارائه دهنده انواع مختلفی از محصولات رمز ارزی است. از کارت‌های بدهی، تا بسته‌های سرمایه‌گذاری و توسعه کیف پول های رمز ارزی از جمله خدمات این شرکت است. آنها تاکنون ۵ میلیون کاربر جذب کرده اند و قصد دارند با توسعه سازکارهای پرداخت کارتی رمز ارزی مشتریان بیشتری نیز در اقصی نقاط جهان پیدا کنند.

امنیت کلید مهم برای گسترش کاربردپذیری رمز ارزهاست. نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد که حدود ۷۰ درصد شرکت‌های بزرگ نگرانی امنیتی بالایی از حضور در دنیای رمز ارزها داشته اند.

کریس مارسلازیک مدیر اجرایی Crypto.com می‌گوید:

“کسب بالاترین نشان امنیتی توسط ساختار ارزیابی NIST نشان از حجم توجهات ما به مسائل امنیتی و حریم خصوصی کاربران است. این مهمترین هدف ما از ابتدای تاسیس این شرکت بوده است.”

بیشتر بخوانید: سرمایه گذاری در دیفای ، تمام آنچه که باید از پیش بدانید!

https://coiniran.com/?p=41838
دکمه بازگشت به بالا