ایستگاه خبر

تصمیم دانشگاه های معتبر برای سرمایه گذاری در صندوق های رمز ارز

تا چه حد تصمیمات دانشگاه های معتبر در زمینه سرمایه گذاری در رمز ارز ها بر پذیرش و قانونی شدن این دارایی های نوظهور تاثیرگذار است؟

تصمیم دانشگاه های Harvard، Stanford و MIT برای سرمایه گذاری در صندوق های رمز ارز

سرمایه گذاری حداقل پنج دانشگاه دیگر در رمز ارز ها حاکی از آن است که سرمایه گذاران سازمانی در حال شروع به تصاحب مقدار کمی از بازار این دارایی های نوظهور هستند. بنا به گزارش The Information، گروهی از موسسات آموزشی مهم مانند Harvard، Stanford، موسسه فناوری Massachusetts، کالج Dartmouth و دانشگاه کارولینای شمالی حداقل در یکی از صندوق های کریپتو از طریق موقوفات مربوط به خود سرمایه گذاری کرده اند.

بنا به گزارش منبعی که نام آن ذکر نشده، این دانشگاه ها میلیون ها دلار را در چنین صندوق هایی سرمایه گذاری کرده اند. قبلا CCN گزارش داده بود که دانشگاه Yale بخشی از دارایی های خود را در دو صندوق کریپتوکارنسی سرمایه گذاری کرده است. با این وجود، این دانشگاه ها هنوز هم درصد کمی در بازار رمز ارز سرمایه گذاری کرده اند ولی این مقدار کم سرمایه گذاری هم به نوبه خود می تواند به قانونی کردن رمز ارز ها کمک کند.

تصمیم دانشگاه های معتبر برای سرمایه گذاری در صندوق های رمز ارز
universities-and-crypto

پیش بینی تحلیل گران

سرمایه گذاران و تحلیل گران رمز ارز مانند Mike Novogratz از مدت ها قبل، پیش بینی کرده اند که گروهی از سرمایه گذاران نهادی موجب بازار صعودی بعدی بیت کوین خواهند شد. آنها معتقدند که عمده این نهاد ها و موسسات مایل به سرمایه گذاری در بازار رمز ارز ها هستند و فقط منتظر موسسه های مشهور هستند که پیشگام شوند و راه را برای آنها هم باز کنند.

بیشتر بخوانید: وایت پیپر بیت کوین

اگرچه به نظر می رسد که سرمایه گذاران نهادی نسبت به سرمایه گذاران خرد، با دید جدی تری به بازار کریپتو نگاه می کنند اما این موسسه ها و نهاد ها نسبت به سرمایه گذاران خرد بسیار خوشبین تر هستند.

نظر شما چیست؟ ورود دانشگاه ها به عرصه کریپتو چه پیام ها و پیامد هایی می تواند داشته باشد؟ با این وجود آینده بازار رمز ارز را چگونه ارزیابی می کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.توجه: دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه داده شده، مربوط به نویسنده می باشند و لزوما نباید به کوین ایران نسبت داده شوند.Source

https://coiniran.com/?p=24935
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x