ایستگاه خبر

صدها هزار بیت کوین اهدایی به اوکراین

کمک‌های مالی با بیت کوین به گروه‌های وابسته به ارتش اوکراین در روز گذشته افزایش یافته است. ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه بامداد پنج‌شنبه دستور حمله نظامی به اوکراین را صادر کرد. اوکراین اکنون در سه جبهه با تهاجم تمام‌عیار روسیه مواجه است.

در حالی که اوکراین خود را در برابر هجوم بیشتر آماده می‌کند، شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین Elliptic در اوایل روز اشاره کرد که 400000 دلار بیت کوین به «Come Back Alive»، یک سازمان غیردولتی اوکراینی مستقر در کیف که تدارکات را بین سربازان توزیع می‌کند، اهدا شده است.

تعداد بیت کوین‌های اهدایی همچنان در حال رشد است. با قیمت‌های فعلی، این آدرس 808521 دلار بیت‌کوین جمع‌آوری کرده است و بیش از 900 بار در بلاک چین بیت‌کوین تراکنش انجام داده است. بیشتر تراکنش‌ها در هفته گذشته انجام شده است—و از دیروز 725000 دلار کمک مالی بیت‌کوین که در 780 تراکنش پخش شده است، در این کیف پول قرار گرفته است. این سازمان غیردولتی یک آدرس بیت کوین را در زیر گزینه‌های مشارکت در وب سایت خود ثبت کرده است.

در ردیابی افزایش امروز در کمک‌های ارز دیجیتال، Elliptic در گزارشی نوشت جزئیات کمک‌های ارز دیجیتال به سازمان‌های غیردولتی و سازمان‌های داوطلب اوکراینی را شرح می‌دهد. این شرکت تعدادی کیف پول تحت کنترل سازمان‌های غیردولتی اوکراینی و آدرس‌هایی را که در سال 2021 حدود 570000 دلار کمک مالی به بیت‌ کوین داشتند، شناسایی کرد. اخیراً، Come Back Alive شاهد افزایش کمک‌های بیت‌کوین بود و در نیمه دوم سال 2021 حدود 200،000 دلار به صورت ارز دیجیتال دریافت کرده است.

Come Back Alive از طریق تعدادی پلتفرم برای نیروهای مسلح اوکراین سرمایه‌گذاری جمعی کرده است. روز چهارشنبه، در یک پست فیسبوک اعلام کرد که 20.5 میلیون گریونا یا حدود 685000 دلار و همچنین 300000 دلار از طریق Patreon جمع‌آوری کرده، اگرچه پلتفرم از آن زمان صفحه NGO را حذف کرده است و در حال انجام تحقیقات در مورد این کمپین است زیرا سایت اجازه نمی‌دهد از این پلتفرم برای خرید تجهیزات نظامی استفاده شود.

 

پیشنهاد مطالعه: معرفی نظریه امواج الیوت (Elliott Wave)

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا