ایستگاه خبر

نظرات بنیانگذار ترون درباره مشکلات مرتبط با بانک سیلیکون ولی و سیلورگیت

جاستین سان، مؤسس اکوسیستم ترون (TRON) و مشاور صرافی ارز دیجیتال هوآبی (Huobi)  در توییتر از مشکلات احتمالی رایج بخش مالی نوشت. او به صراحت به رکود فعلی در بازارهای مالی پس از فروپاشی بانک سیلیکون ولی (SVB) در هفته گذشته اشاره کرد.

در ۱۰ مارس، دپارتمان حفاظت مالی و نوآوری کالیفرنیا (DFPI) بانک سیلیکون ولی را با استناد به نقدینگی ناکافی و ورشکستگی، تحت کنترل گرفت. به همین دلیل، بسیاری از مؤسسات مالی، از جمله سیرکل، صادرکننده USDC، و سپرده‌گذارانی را که وجوه آن‌ها در این بانک است، در شرایط پرریسکی قرار گرفتند.

مؤسس اکوسیستم ترون : نیاز به ایجاد یک بانک پایدار وجود دارد

سان خاطرنشان کرد رویدادهای اخیر، مانند سقوط غیرمنتظره گروه مالی SVB، پتانسیل آسیب دیدن بسیاری از مؤسسات مالی را نشان می‌دهد.

حوادث اخیر مانند وضعیت SVB نشان‌دهنده آسیب‌های احتمالی این صنعت است. زمان ساخت یک بانک قابل اعتماد رسیده که بتواند نیازهای صنعت کریپتو را برآورده کند. به عنوان حامی این اکوسیستم، من پذیرای هر ایده‌ای هستم که بتواند به ایجاد چنین بانکی کمک کند.

– جاستین سان (@justinsuntron) 12 مارس ۲۰۲۳

او مجدداً تاکید کرد ایجاد یک بانک پایدار ضروری است و اظهار داشت که زمان آن فرا رسیده است که یک بانک قابل اعتماد ساخته شود که بتواند نیازهای تجارت ارزهای دیجیتال را برآورده کند. سان به عنوان یک حامی ارزهای دیجیتال، پذیرای هر پیشنهادی است که می‌تواند شرایط تأسیس یک مؤسسه مالی مانند آن را تسهیل کند.

در توییتی که پس از آن منتشر شد، خالق ترون که اخیراً با موضع نظارتی خود سرفصل خبرها شده است، آمادگی خود را در همکاری با هر بخشی برای ارائه کمک‌های مالی، مدیریتی و عملیاتی اعلام کرد. او گفت برای پذیرش گسترده‌تر ارزهای دیجیتال، نیاز به زیرساخت بانکی قوی‌ای احساس می‌شود که بتواند شکاف بین امور مالی دیجیتال معمولی و نوآورانه را پر کند.

 

پیشنهاد مطالعه: آشنایی با شبکه TRON و ارز TRX

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=61484
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x