ایستگاه خبر

هشدار: مراقب کلاهبرداری توکن TNT باشید! توکن تتلو هیچ پشتوانه‌ای ندارد!

انجمن بلاکچین ایران طبق انتشار نامه‌ای درخصوص سرمایه‌گذاری بر پروژه‌ی TNT و توکن آن هشدار داد و کاربران را درخصوص ریسک‌ بالای مرتبط با آن آگاه کرد و ازآن‌ها خواست که با هیچ دلیل و عنوانی به آن وارد نشوند.

هشدار کلاهبرداری، توکن TNT فاقد پشتوانه‌ی لازم است

این توکن که از سوی خواننده‌ی رپ فارسی «تتلو» طراحی و قرار است به بازار ارائه شود به عنوان اولین رمز ارز غیرمتمرکز ایرانی تلقی و نام اولیه و یا رسمی آن تتل کوین یا به عبارتی TATALCOIN (TATAL) است.

همان‌طور که می‌دانید بخش مهم اعتبار هر پروژه یا استارت‌آپ رمز ارز اهداف تعیین شده در وایت‌پیپر آن است. در این سند ویژگی‌ها، کاربردها، همکاری‌های مشترک با سایر نهادها یا راهکارهای مشابه و نقشه‌ی پیشرفت یک توکن ترسیم خواهد شد، زیرا طراحی و پیاده‌سازی دارایی‌های فاقد اعتبار علمی و مالی بر بستر بلاک‌چین کاری ساده است.

به گزارش سایت اقتصاد آنلاین، بامداد روز شنبه، ۲۱ خرداد، تتلو با برگزاری یک لایو اینستاگرامی، اعلام کرد که ICO یا عرضه اولیه توکن خود را آغاز کرده است. در این لایو، تتلو به صراحت اعلام کرد که تخصصی در این زمینه ندارد و هومن کرمی در خصوص این پروژه توضیح داد.

در این راستا انجمن فناوران زنجیره بلوک اعلام کرده که با توجه به درخواست کاربران این پروژه را بررسی و در رسته بسیار پر ریسک قرار می‌دهد. عواقب هرگونه تبلیغ یا معرفی پروژه‌های پرریسک توسط چهره‌های معروف که مخاطبین زیادی هم دارند متوجه شخص تبلیغ‌کننده است. انجمن بلاکچین ایران ضمن تاکید بر ریسک زیاد توکن TNT به افراد توصیه کرد تا با هیچ دلیل و عنوانی، وارد این پروژه نشده و آن را خریداری نکنند.

پیشنهاد مطالعه: بررسی پروژه‌های کلاهبرداری و اسکم‌ در حوزه‌ی رمز ارزها

https://coiniran.com/?p=57345
دکمه بازگشت به بالا