ایستگاه خبر

تسلافن چگونه در فضای بلاکچین و هوش مصنوعی محبوب شد؟

پروژه‌ها و استارت‌آپ‌های مختلف رمز ارزها برای ایجاد پروژه‌های قدرتمند و نوآورانه همکاری می‌کنند. به همین ترتیب، تسلافن (Teslafan) و آرلوپ (rLoop) با هم همکاری کرده‌اند تا قاعده‌ی بازی را تغییر دهند.

تسلافن، یک دوره پیش‌فروش موفق در Bound Finance داشت. اما با افزایش تقاضای جامعه، در مدت زمان کوتاهی، فروش آن را به پایان رساندند. دلیل اصلی این پیش‌فروش، علاقه‌ی زیاد شرکت‌های مرتبط با انرژی‌های تجدیدپذیر بود. طبق سایر اطلاعیه‌های مطبوعاتی، تسلافن سرمایه زیادی از شرکت‌های انرژی‌های تجدیدپذیر دریافت کرد که البته این شرکت‌ها ترجیح می‌دادند ناشناس بمانند. همه این عوامل پیش درآمد موفقیت این اکوسیستم نوظهور شده است.

اگر به دقت در مورد توانایی‌های هر دو پروژه فکر کنیم، این همکاری یکی از مشارکت‌های استراتژیک استثنایی در حوزه رمز ارزهاست. rLoop، قطب طرح‌های نوآورانه، به تسلافن، اکوسیستم سرمایه‌گذاری بزرگ هوش مصنوعی، و بازاری با حمایت شرکت‌های انرژی‌های تجدیدپذیر می‌پیوندد. جوامع هر دو پروژه از این اطلاعیه‌ی رسمی ابراز شادمانی کرده‌اند.

تسلافن در مشارکت با rLoop

این دو شرکت در زمینه‌های مختلف همکاری خواهند کرد. در مرحله اول، این مشارکت بر اساس rBridge و بازار هوش مصنوعی ایجاد خواهد شد. rBridge ارتباطی بین مهندسان و سازندگان در شبکه rLoop است و باعث می‌شود پروژه از یک طرح ابتدایی به واقعیت بدل شود. بازار هوش مصنوعی تسلافن هر کسی را قادر می‌سازد تا از توسعه‌دهندگان برای ایجاد یک مدل جدید که می‌تواند عملکرد آنها را تقویت کند، کمک بگیرد. همکاری در این روش باعث بالا رفتن ظرفیت هر دو پلتفرم خواهد شد. ثانیاً، rGlitch، که هدف آن یافتن راه‌حلی نوآورانه از طریق ساختار مبتنی بر رقابت است، بازار هوش مصنوعی را بیش از پیش تقویت خواهد کرد. علاوه بر این همکاری ها، هر دو شرکت می‌خواهند در آینده در پروژه‌های دیگر نیز با هم همکاری کنند.

rLoop چیست؟

داستان rLoop به ژوئن ۲۰۱۵ برمی‌گردد زمانی که ایلان ماسک و اسپیس ایکس Hyperloop Pod Competition را برای طراحی نمونه اولیه Hyperloop راه‌اندازی کردند. اعضای گروه subreddit SpaceX توانستند جامعه آنلاین متشکل از مهندسان، طراحان و متخصصان این صنعت را برای ساخت نمونه‌ی اولیه hyperloop غلاف جمع کنند. سرانجام، در میان صدها دانشگاه جهانی و تیم‌های بزرگ سازمانی، تنها تیم غیر دانشجویی – Reddit Loop (از این رو نام rLoop) جایزه معتبر نوآوری SpaceX را به دست آورد و مورد تقدیر قرار گرفت.

با رشد و تکامل پروژه، rLoop به توسعه برخی از پیشرفته‌ترین فناوری‌های هایپرلوپ در سال‌های آینده ادامه داد. در حال حاضر، rLoop یک سازمان مهندسیی غیرمتمرکز با یک شبکه جهانی از استعدادها، سازمان‌ها و منابع برای همکاری در زمینه فناوری‌های نوظهور است.

تیم پشت rLoop

تیم اولیه rLoop یک نیروی جهانی متشکل از طراحان، مهندسان، سازندگان و تولیدکنندگان پرشور و باانگیزه بود که روزانه در ردیت (Reddit) به صورت آنلاین ملاقات می‌کردند. به دنبال اعلام رقابت SpaceX، متخصصان صنعت ناسا، Virgin Galactic و CERN در زیرمجموعه SpaceX گرد هم آمدند تا درباره‌ی اینکه برای طراحی یک نمونه‌ی اولیه‌ی Hyperloop چه چیزی لازم دارند، تصمیم بگیرند. اکنون، شبکه rLoop میزبان بیش از ۱۳۰۰ مهندس از ۵۹ کشور است.

چگونه ایلان ماسک با این توکن ارتباط برقرار می کند؟

پس از اطلاعیه‌ی مشارکت استراتژیک تسلافن و rLoop، سؤال مهمی در ذهن مخاطبان ایجاد شد. آیا ارتباطی بین تسلافن و ایلان ماسک وجود دارد؟ از این گذشته، پروژه هایپرلوپ زیر چتر SpaceX متولد شد و تا به امروز تکامل یافته است. ایلان ماسک همچنین تاکنون از پروژه‌های rLoop حمایت کرده و در زمینه پیشرفت فناوری هایپرلوپ نیز کار کرده است.

در حال حاضر، پروژه‌ی rLoop تعداد زیادی از کارکنان سابق تسلا و شرکت Boring را دارد. همه این ردپاها منجر به پی بردن به هویت تیم پروژه توکن Teslafan  می‌شود، که می‌خواهد انقلابی در دموکراتیک‌سازی هوش مصنوعی در بلاکچین ایجاد کند.

شبکه‌ی توکن تسلافن

تسلافن، که اخیراً به‌طور مکرر نام آن را شنیده‌ایم، پروژه‌ای در شبکه‌ی غیرمتمرکز بلاکچین است که هدف آن ایجاد بستری است که امکان سرمایه‌گذاری گسترده در هوش مصنوعی، کنترل داده‌کاوی، پروژه‌های آموزش عمیق و خرید و فروش طرح‌ها و خدمات موفق هوش مصنوعی را فراهم می‌کند. هدف دیگر این پروژه ارائه‌ی پرداخت مطمئن، سریع به مؤسسات خیریه انرژی‌های تجدیدپذیر و پایدار، و مؤسسات غیرانتفاعی است که از توکن TESLF استفاده می‌کنند.

آیا این توکن دوج‌کوین بعدی خواهد بود؟

ایلان ماسک به خاطر توییت‌های مداخله‌گرش بازار در حوزه رمز ارز مشهور است. آیا تسلافن توکن مورد علاقه بعدی او خواهد بود؟ هدف تسلافن و ایلان ماسک به خوبی با یکدیگر سازگارند. و اگر ماسک شروع به توییت کردن درباره این پروژه کرد، نباید تعجب کنیم. جالب است که اگر حدس ما صحیح باشد، این دو توکن (دوج و تسلافن) چگونه با یکدیگر تعامل خواهند داشت؟

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین صرافی‌ ارز دیجیتال ایرانی – مقایسه تخصصی بهار ۱۴۰۰

 

Source

https://coiniran.com/?p=45386
دکمه بازگشت به بالا