ایستگاه خبر

استیو آیزمن نمی‌خواهد وارد فضای سرمایه‌گذاری در بیت کوین شود!!

استیو آیزمن (Steve Eisman) یک سرمایه‌گذار برجسته آمریکایی است که برای پیش‌بینی بازار مسکن در سال ۲۰۰۸ مشهور است. او اخیرا اعلام کرده که نمی‌خواهد وارد بازار بیت کوین شود زیرا آن را درک نمی‌کند و نمی‌داند چگونه این رمز ارز را ارزشگذاری کند. او اظهار داشت که به نظر او، تلاش برای ارزشگذاری بیت کوین بهیوده است و کسی نمی‌تواند آن را ارزشگذاری کند. او ابراز داشت که مثلا می‌توان ارزش دلار به ین را تعیین کرد و با توجه به معیار‌هایی این ارزشگذاری را انجام داد، اما ارزشگذاری چیزی مانند بیت کوین که ملموس نیست، غیرممکن است.

آیزمن در خلال این سال‌ها، بیت کوین را علیرغم فراز و نشیب‌هایش نادیده گرفته است. البته او در سال ۲۰۱۸ اظهاراتی بدبینانه را در مورد رمز ارز‌ها بیان کرد و در مورد کاربرد و استفاده آنها ابراز تردید کرد. او در آن اظهارات بیان داشت که نمی‌داند رمز ارز‌ها چه ارزش و استفاده‌ای دارند و هیچ کس تا به حال نتوانسته است که این سوال او را پاسخ دهد.

در حالی که آیزمن این قضیه را رد نمی‌کند که برخی از سهام بیش از ارزش واقعی خود ارزشگذاری شده‌اند، اما او اعتقاد دارد که این فرض کاملا آکادمیک است. او ابراز داشته که تا زمانی که بانک مرکزی نرخ‌ها را در صفر نگه داشته و پول آزاد باشد، این بحث کاملا آکادمیک خواهد بود. او ادعا می‌کند که هرگز یک سهم را به خاطر اینکه بیش از ارزش واقعی خود ارزشگذاری شده است، نمی‌فروشد و این کار به نظر او، در زمان اختلال و بحران منجر به مصیبت می‌شود.

وقتی که با او در زمینه رونق گرفتن فرآیند عمومی کردن شرکت‌ها بدون شرکت آنها در عرضه اولیه صحبت شد، این سرمایه‌گذار مشهور ابراز داشت که این شرکت‌های در حال توسعه کمی ترسناک هستند و نامزد ریاست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده می‌تواند این موضوع را بیشتر بررسی کند. نظر شما چیست؟ به نظر شما تصمیم استیو آیزمن برای وارد نشدن به فضای بیت کوین صحیح است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43361
دکمه بازگشت به بالا