ایستگاه خبر

کیف‌پول سخت‌افزاری بیت کوین اسکوئر در راه است

شرکت پرداخت دیجیتال اسکوئر (Square) با مدیریت جک دورسی تأیید کرده است که این شرکت تصمیم دارد یک کیف‌پول سخت‌افزاری بیت کوین بسازد.

خدمات جدید اسکوئر برای بیت کوین

اسکوئر می‌خواهد بیت کوین را برای مخاطبان گسترده‌تری دسترس‌پذیر کند. جسی دوروگاسکر اعلام کرد که این شرکت، روز پنج‌شنبه همراه با مدیر عامل توئیتر، جک دورسی، یک کیف پول سخت‌افزاری غیرمتصدی (Non-Custodial) در صرافی توییتر خواهد ساخت.

این حرکت غیرمنتظره نبود. دورسی ماه گذشته در یک رشته‌توئیت گفته بود که اسکوئر در حال بررسی ساخت کیف پول سخت‌افزاری است.

در حالی که جزئیات مشخصی در مورد کیف‌پول سخت‌افزاری جدید در حال حاضر موجود نیست، دورسی و دوروگاسکر برنامه کلی این پروژه را ترسیم کرده‌اند. کیف‌پول‌ها برای استفاده با تلفن همراه بهینه می‌شوند و همچنین غیرمتصدی (Non-Custodial) خواهند بود—به این معنی که کاربران کنترل کاملی بر کلیدهای کیف‌پول و کریپتوی خود دارند. کاربرانی که در حال حاضر بیت کوین را از طریق Cash App اسکوئر ذخیره می‌کنند، کنترل کاملی بر دارایی خود ندارند. این زوج همچنین بر رویکرد «اول، بیت کوین» و تعامل جامعه با این پروژه از طریق توییتر و GitHub تأکید کردند.

پس از تبدیل شدن دورسی به مدافع صریح بیت کوین، اسکوئر امکان خرید و فروش بیت کوین از طریق برنامه Cash خود را برای کاربرانش مهیا کرد. تا ژانویه سال جاری، بیش از یک میلیون کاربر از طریق این برنامه بیت کوین خریداری کرده‌اند. این شرکت همچنین بیش از ۲۲۰ میلیون دلار بیت کوین خریداری کرده و به شرکت‌هایی که در استخراج سبز (سازگار با محیط‌زیست) بیت کوین فعالیت می‌کنند کمک مالی کرده است.

شرکت شناخته‌شده دورسی، توییتر، نیز اخیراً با رمز ارزها همکاری کرده است. این شبکه اجتماعی در پایان ماه ژوئن مجموعه‌ای از ۱۴۰ NFT را میان کاربران خوش‌شانس خود توزیع کرد. NFTهای توییتر بلافاصله به دارایی گران تبدیل شدند و یکی از آن‌ها با قیمت ۱۱۰،۰۰۰ دلار فروخته شد.

 

پیشنهاد مطالعه: کیف پول سرد و گرم چه تفاوتی با هم دارند؟

 

Source

 

https://coiniran.com/?p=46461
دکمه بازگشت به بالا