ایستگاه خبر

اسپاتیفای به دنبال یکپارچه‌سازی کیف پول وب ۳.۰ خود است

سرویس پخش موسیقی اسپاتیفای (Spotify) تصمیم دارد با شرکت‌های مختلف دارایی دیجیتال همکاری کند تا لیست‌های موسیقی دارای NFT را برای دارندگان توکن آزمایش کند.

اسپاتیفای که بزرگترین پلتفرم پخش موسیقی و صدا در جهان است، در حال آزمایش پلی‌لیست‌های فعال‌شده با توکن است. این ویژگی، در صورت فعال شدن، به دارندگان NFT اجازه می‌دهد تا کیف پول خود را به برنامه اسپاتیفای متصل کرده و به مجموعه‌های موسیقی که توسط برخی شرکت‌های مبتنی بر بلاکچین، مانند Overlord و Kingship مدیریت می‌شوند، دسترسی داشته باشند. این ویژگی در حال حاضر در نسخه آزمایشی برای کاربران اندروید مستقر در ایالات متحده، بریتانیا، آلمان، استرالیا و نیوزلند فعال است.

یکی از سخنگویان اسپاتیفای که از او خواسته شد در مورد این خبر توضیح بیشتری بدهد، گفت:

ما به طور معمول تعدادی آزمایش را در تلاش برای بهبود تجربه کاربری خود انجام می‌دهیم. برخی از آن‌ها در نهایت مسیر را برای تجربه کاربری گسترده‌تر ما هموار می‌کنند و برخی دیگر فقط به عنوان مسیری برای یادگیری عمل می‌کنند. در حال حاضر هیچ خبر دیگری برای به اشتراک گذاشتن در مورد برنامه‌های آینده نداریم.

این خبر منجر به افزایش تقاضا برای توکن‌های موسیقی Web3 شده است. شرکت‌های بلاکچین مانند Viberate (VIB)، Audius (AUDIO) و Rhythm (Rhythm) همگی از زمان اعلام این آزمایش، افزایش قابل توجهی در مقادیر توکن‌های خود داشته‌اند.

Overlord لیست پخش Invasion را اعلام کرد

روز پنجشنبه، شرکت بازی‌های بلاکچین Overlord در توییتر اعلام کرد که یکی از شرکای اسپاتیفای برای اجرای آزمایشی ادغام Web3 است. پلی‌لیست آن‌ها، با نام Invasion، که توسط انجمن Overlord مدیریت شده است، برای دارندگان Creepz NFT در کشورهای ذکر شده در بالا قابل دسترسی خواهد بود.

این تیم توییت کرد،

ما به عنوان یکی از شرکای اسپاتیفای در آزمایش جدید انتخاب شده‌ایم… با اتصال کیف پول Web3 خود در اسپاتیفای به پلی‌لیست Invasion دسترسی پیدا کنید… این تازه شروع ماجراجویی صوتی ما است… فعلاً اولین پلی‌لیست ما را بشنوید.

میمون‌های کسل هم به پروژه آزمایشی اسپاتیفای می‌پیوندد

سایر پلتفرم های بلاکچین نیز در این پروژه آزمایشی سه‌ماهه مشارکت دارند. این شرکت‌های بلاکچین عبارتند از Fluf، Moonbirds و Kingship. در حالی که دو شرکت اول هنوز هیچ جزئیاتی از مشارکت خود در این پروژه آزمایشی به اشتراک نگذاشته‌اند، Kingship (گروهی مجازی با شخصیت‌های Bored Ape) در مورد مشارکت خود توییت کرده است.

ما سعی داریم همیشه در خط مقدم تکنولوژی و موسیقی باشیم. اکنون، با راه‌اندازی یک پلی‌لیست کاملاً جدید با قابلیت توکن در اسپاتیفای، یک قدم فراتر می‌گذاریم… همه ما به دنبال بالا بردن ارزش واقعی جامعه خود هستیم و مرزهای موسیقی و بلاکچین را فراتر می‌بریم.

 

پیشنهاد مطالعه: NFT موزیک چیست؟ (Music NFT) + بازارهای خرید و فروش NFT موزیک

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=61179
دکمه بازگشت به بالا