ایستگاه خبر

SophiaTX گواهی راستی آزمایی ایده را آشکار می سازد

SophiaTX گواهی اثبات ایده را آشکار می سازد

تراکنش های اقتصادی در بستر بلاکچین

سریع، امن، اتوماسیون سیستم به سیستم

۲۲ نوامبر، ژنو، سوییس

اثبات

گروه SophiaTX، گواهی اثبات ایده را که چگونگی تبادل اطلاعات بین شرکت ها را نشان می دهد، فاش ساخت. این تبادل بین سیستم های شرکتی مانند SAP و بر اساس یک زیربنای بلاکچینی انجام می شود. SAP حدود ۷۴% تراکنش های جهانی را لمس می کند و ۸۷% از شرکت های Forune 2000 از آن استفاده می کنند.

اثبات

گواه اثبات ایده، توانایی ارسال اسناد متعدد را نشان می دهد؛ به گونه ای که صورتحساب مشتری به طور خودکار بین سیستم های SAP منتقل می شود. صورت حساب، در یک SAP ساخته شد و سپس با استفاده از SophiaTX testnet به SAP دیگر در شرکت دوم فرستاده شد. جزییات این مثال در طرح اولیه پروژه آورده شده است.

 

بلاکچین این امکان را به طرف های قرداد می دهد که در همان لحظه داد و ستد، اعتماد و شفافیت نیز بین افراد افزایش یابد.

Jaroslav Kacina مدیر عامل شرکت Equidato Technologies AG که پشتیبان پروژه SophiaTX است، در این باره می گوید:

اثبات

“تبادل اطلاعات به این روش می تواند شرکت ها را از راه های گوناگون یه یکدیگر مرتبط سازد، کاهش چشم گیری در هزینه ها داشته باشد و باعث بازبینی در روابط اقتصادی بین شرکت ها شود.”

این موضوع از آن جا عملی شد که API مربوط به SophiaTX، اطلاعات را پیش از ارسال به مقصد، رمزنگاری می کند. SAP ها منتظر دریافت پیام هستند و به محض دریافت، اطلاعات رمزگشایی می شود و کاربر نهایی آن را به طور خوانا و معنی دار، دریافت می کند.

به گفته Martyn Harler مدیر بخش تکنولوژی SophiaTX، گواه اثبات ایده از همه بلاک هایی استفاده می کند که برای راه حل ما طراحی شده اند.

“داده ها کدگذاری و به روش امنی در testnet ما فرستاده می شود؛ سپس، توسط سیستم های پذیرنده مورد پردازش قرار می گیرد. این کار تنها در چند ثانیه اتفاق می افتد. روش های سنتی مثل پست یا EDI، زمان پردازش بسیار طولانی تر و همچنین امنیت کمتری دارند. چرا که گواه رسیدن به مقصد یکی از ویژگی های ذاتی تکنولوژی بلاکچین است.”

Jaroslav Kacina همچنین افزود:

“گواه اثبات ایده، توانایی و تعهد تیم ما را به روشنی نشان می دهد. این تکنولوژی، فرصت بسیار خوبی برای ارتباط با مشتریان بالقوه و مشتاق برای استفاده از بلاکچین SophiaTX است.”

درباره Sophia TX

SophiaTX یک پلت فرم بلاکچین و بازار است که برنامه های کاری و راه حل ها را در فضایی حاکی از همکاری، ترکیب می کند. به عنوان یک پلت فرم منبع باز، حاوی ادغام API ها با SAP و نرم افزار های سازمانی دیگر است که سیستم های ERP، CRM و SCM مهمی را پوشش می دهد. این پروژه بلاکچین به وسیله شرکت Equidato Technologies AG و به منظور توسعه برنامه سازمانی سنتی، طراحی و مهندسی شده است؛ همچنین پیاده سازی و اجرای آن امکان ارتقا و تغییر شکل مدل های اقتصادی را نیز به همراه خواهد داشت.

 


بیشتر بخوانید:

Sophia TX- پلی بین جوامع SAP و بلاکچین

SophiaTX جزییات تازه ای از پلت فرم بلاکچین خود را نشان می دهد

معرفی توکن SPHTX، سوخت پلتفرم SophiaTX


دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

https://coiniran.com/?p=16255
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x