ایستگاه خبر

کیف پول‌های نسخه بتای شیباریوم از مرز ۱۰۰ هزار فراتر رفتند

LucieSHIB، حساب توییتری که در مورد شیبا اینو می‌نویسد، به استفاده روزافزون از پاپی‌نت (Puppynet) نسخه بتای عمومی شیباریوم اشاره کرده است.

تعداد آدرس‌های کیف پولی که با پروتکل بتا شیباریوم در ارتباط هستند از مرز ۱۰۰۰۰۰ فراتر رفته است که نشان‌ می‌دهد شیباریوم بتا به نقطه عطف جدیدی رسیده است.

طبق اطلاعات موجود در پاپی‌نت، اکنون ۱۰۱۵۷۹ آدرس کیف پول وجود دارد. تعداد کل بلوک‌های پروتکل ۱۵۶۵۱۳ است در حالی که تعداد کل تراکنش های پروتکل ۱۹۵۸۹۸ است. زمان معمول انتظار برای یک بلوک هنوز پنج ثانیه است.

در ۱۱ مارس، آزمایش بتا اولیه شبکه شیباریوم، که نام پاپی‌نت به آن داده شد، در دسترس شرکت‌کنندگان قرار گرفت. نگرانی‌ها در مورد کپی شدن شناسه زنجیره‌ای منجر به استقرار مجدد یک شبکه بتا جدید با شناسه زنجیره‌ای از ۹۱۷ به ۷۱۹ شد.

در ۱۷ مارس، شش روز پس از راه‌اندازی، نقاط عطف جدیدی توسط پاپی‌نت به دست آمد و آدرس‌های کیف پول به عنوان بخشی از این نقطه عطف به ۲۵۶۰ رسید. این تعداد به طور قابل توجهی به بیش از ۱۰۱۰۰۰ افزایش یافته است که برای شبکه آزمایشی لایه ۲ شیباریوم سودمند خواهد بود.

دریافت شیباریوم در حال افزایش است

تعداد فرم‌های دریافت شیباریوم نیز به ۷۰۰۰ عدد افزایش یافته است. در پایان فوریه، شیتوشی کوزاما (Shytoshi Kusama) مسئول پروژه شیبا اینو، یک فرم دریافت شیباریوم را برای پشتیبانی از افرادی که به شیب علاقه‌مندند، توزیع کرد.

در مجموع بیش از ۳۰۰۰ فرم شیباریوم قبل از راه‌اندازی نسخه بتای این پلتفرم دریافت شد. به گفته یکی از اعضای جامعه ژاپنی شیبا اینو به نام کورو، که اسکرین‌شات‌هایی از نظرات ارائه شده توسط شیبا اینو سرد کوساما را به اشتراک گذاشت، این تعداد اکنون به بیش از ۷۰۰۰ افزایش یافته است.

 

پیشنهاد مطالعه: هرآنچه باید درباره رمز ارز شیبا اینو بدانید! (Shiba Inu)

 

Source

https://coiniran.com/?p=61841
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x