ایستگاه خبر

کیف پول‌های نسخه بتای شیباریوم از مرز 100 هزار فراتر رفتند

LucieSHIB، حساب توییتری که در مورد شیبا اینو می‌نویسد، به استفاده روزافزون از پاپی‌نت (Puppynet) نسخه بتای عمومی شیباریوم اشاره کرده است.

تعداد آدرس‌های کیف پولی که با پروتکل بتا شیباریوم در ارتباط هستند از مرز ۱۰۰۰۰۰ فراتر رفته است که نشان‌ می‌دهد شیباریوم بتا به نقطه عطف جدیدی رسیده است.

طبق اطلاعات موجود در پاپی‌نت، اکنون 101579 آدرس کیف پول وجود دارد. تعداد کل بلوک‌های پروتکل 156513 است در حالی که تعداد کل تراکنش های پروتکل 195898 است. زمان معمول انتظار برای یک بلوک هنوز پنج ثانیه است.

در 11 مارس، آزمایش بتا اولیه شبکه شیباریوم، که نام پاپی‌نت به آن داده شد، در دسترس شرکت‌کنندگان قرار گرفت. نگرانی‌ها در مورد کپی شدن شناسه زنجیره‌ای منجر به استقرار مجدد یک شبکه بتا جدید با شناسه زنجیره‌ای از 917 به 719 شد.

در 17 مارس، شش روز پس از راه‌اندازی، نقاط عطف جدیدی توسط پاپی‌نت به دست آمد و آدرس‌های کیف پول به عنوان بخشی از این نقطه عطف به 2560 رسید. این تعداد به طور قابل توجهی به بیش از 101000 افزایش یافته است که برای شبکه آزمایشی لایه 2 شیباریوم سودمند خواهد بود.

دریافت شیباریوم در حال افزایش است

تعداد فرم‌های دریافت شیباریوم نیز به 7000 عدد افزایش یافته است. در پایان فوریه، شیتوشی کوزاما (Shytoshi Kusama) مسئول پروژه شیبا اینو، یک فرم دریافت شیباریوم را برای پشتیبانی از افرادی که به شیب علاقه‌مندند، توزیع کرد.

در مجموع بیش از 3000 فرم شیباریوم قبل از راه‌اندازی نسخه بتای این پلتفرم دریافت شد. به گفته یکی از اعضای جامعه ژاپنی شیبا اینو به نام کورو، که اسکرین‌شات‌هایی از نظرات ارائه شده توسط شیبا اینو سرد کوساما را به اشتراک گذاشت، این تعداد اکنون به بیش از 7000 افزایش یافته است.

 

پیشنهاد مطالعه: هرآنچه باید درباره رمز ارز شیبا اینو بدانید! (Shiba Inu)

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا