ایستگاه خبر

شیبا اینو رکورد نرخ توکن‌سوزی روزانه را شکست

نرخ توکن‌سوزی شیبا اینو به طور چشمگیری افزایش یافت. جامعه شیب بیش از ۳.۰۳ میلیارد SHIB را در یک روز سوزاند. Blaze Token پس از تکمیل تراکنش که تمام رکوردهای قبلی را شکست، خود را به عنوان بزرگترین سوزاننده شیب (SHIB Burner) معرفی کرد.

انجمن شیبا اینو ۳,۰۳۴,۳۰۹,۵۱۹ شیب را در ۱۵ می (۲۶ اردیبهشت) از گردش خارج کرد. شکستن رکورد نرخ توکن‌سوزی روزانه با تکمیل دو معامله جداگانه به دست آمد.

در ۲۴ ساعت گذشته، در مجموع ۳,۰۳۴,۳۰۹,۵۱۹ توکن شیب سوزانده شده و این اقدام طی ۲ تراکنش انجام شده است. برای مشاهده کل توکن‌های شیب سوزانده شده، عرضه در گردش و موارد دیگر به این لینک مراجعه کنید.

— شیب‌برن (@shibburn) 16 مه ۲۰۲۳

به گفته کریپتو بیسیک، این تراکنش رکورد بیشترین ارز دیجیتال سوزانده شده در سال ۲۰۱۳ را شکسته است.

Blaze Token از زمان معرفی خود در ۲ می، سه تراکنش عظیم انجام داده است که ۶,۷۱۶,۰۰۰,۰۰۰ (۶.۷۱ میلیارد) شیب معادل ۵۹,۰۹۹ دلار را از گردش خارج کرده است.

علاوه بر این، کیف پولی که بیش از یک سال غیرفعال بود، به طور غیرمنتظره‌ای جان گرفت و تمام دارایی‌های شیب خود را سوراند که در مجموع در یک تراکنش به ۱۸۲۳۶۱۵۲ رسید.

 ۱۸,۲۳۶,۱۵۲ شیب به کیف پول غیرقابل دسترس منتقل شد.
— شیب‌برن (@shibburn) 15 مه ۲۰۲۳

طی روز گذشته، تنها ۱۱,۴۲۸,۵۷۱ (۱۱.۴۲ میلیون) شیب با یک تراکنش سوزانده شده است. با این وجود، کل نرخ سوزاندن شیبا اینو ۲۶۴۵۰.۲۱ درصد افزایش یافته است.

 

پیشنهاد مطالعه: هرآنچه باید درباره رمز ارز شیبا اینو بدانید! (Shiba Inu)

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=62412
دکمه بازگشت به بالا