ایستگاه خبر

بانک SEBA چین لینک (Chainlink) و آوه (Aave) را به طرح DeFi خود اضافه کرد

بانک SEBA ارائه‌دهنده خدمات بانکی سوئیسی با محوریت رمز ارزها، روز پنجشنبه اعلام کرده است که به عنوان بخشی از برنامه توسعه خود در حوزه مالی غیرمتمرکز (DeFi)، از توکن های AAVE و LINK پشتیبانی می‌کند. طبق بیانیه مطبوعاتی منتشر شده، توکن‌های AAVE و LINK از طریق تمامی خدمات SEBA، از جمله سرمایه گذاری، نگهداری و تجارت، مدیریت خواهند شد.

با افزودن توکن‌های DeFi، این بانک سوئیسی ارائه دهنده خدمات بانکی در حال حاضر چندین رمزارز مختلف را در سطح سرمایه‌گذاری سازمانی ارائه می دهد. در زمان نگارش این خبر، بانک SEBA کوین‌های USD (USDC) ،Uniswap (UNI) ،Yearn.finance (YFI) و Synthetix (SNX) را فهرست کرده است.

“علاقه سرمایه‌گذاران به دارایی‌های دیجیتالی به سرعت در حال افزایش است و بسیاری می‌خواهند از بیت‌کوین فراتر روند. بانک SEBA امکان دسترسی سفارشی به بازده‌های مالی و مزایای متنوع این کلاس دارایی جدید را به سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهد. ما خوشحالیم که تخصص خود را در دارایی‌های دیجیتالی در این کلاس دارایی جدید ارائه می دهیم. ”

این بانک همچنین تاکید کرده است که این توکن‌ها ذخیره‌سازی سرد خواهد شد و نگرانی امنیتی وجود نخواهد داشت. بانک SEBA در حال حاضر از بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) پشتیبانی می‌کند.

گفتنی است که در ماه آپریل، Financial Magnates  گزارش داده بود که بانک SEBA به عنوان ناشر جدید ETP به بورس اوراق بهادار سوئیس(SIX)  پیوسته است. این بانک امسال به عنوان سومین ناشر ETP به SIX پیوست. در ژانویه ۲۰۲۱ گروه  ETC، ارائه دهنده خدمات مالی پیشرو، محصول مورد معامله بیت کوین (ETP) خود را در بورس اوراق بهادار سوئیس با نماد اصلی BTCE  فهرست کرده بود.

همچنین ، از نظر اقدامات اجرایی، بانک SEBA اخیراً سام لین را به عنوان مدیر اجرایی جدید خود در آسیا استخدام کرد. لین، که دارای پانزده سال سابقه در زمینه بانکداری سرمایه گذاری در Credit Suisse و Barclays است، توسط شرکت تعیین شده است تا حضور خود را در منطقه APAC تقویت کند. او همچنین مدیر اجرایی سابق و مدیر مالی یکی از شرکت های پیشرو Fintech است که در نزدک (NASDAQ) فهرست شده است.

 

پیشنهاد مطالعه: پنج معیار ارزیابی و مدیریت ریسک در پروژه‌ های دیفای (Defi Metrics)

 

Source

https://coiniran.com/?p=47034
دکمه بازگشت به بالا