ایستگاه خبر

همکاری سامسونگ و Nifty Gateway برای اولین پلتفرم NFT تلویزیون هوشمند جهان

سامسونگ با گنجاندن بازار NFT در خط جدید تلویزیون های هوشمند خود، گام بزرگ دیگری را از نظر نوآوری برداشته است و به مصرف‌کنندگان امکان می‌دهد تا بخشی از هیجانات وب ۳ را در خانه خود تجربه کنند.

Nifty Gateway، بازار پیشروی NFT ها، از قرارداد خود با سامسونگ غول فناوری کره جنوبی برای توسعه اولین پلتفرم تلویزیون هوشمند NFT جهان برای خرید و تجارت کلکسیون‌های دیجیتالی خبر داد.

در این همکاری از کیف پول حضانتی Nifty Gateway استفاده می‌شود. علاوه بر این، مشتریان را قادر می‌سازد تا با استفاده از کارت اعتباری یا نقدی و همچنین بیت کوین، NFT خریداری کنند.

سامسونگ از ژانویه به دنبال NFT بود

سامسونگ در هفته اول ژانویه اعلام کرد که در حال ورود به بازار NFT است و این دارایی‌های دیجیتال در دستگاه‌های تلویزیونی این شرکت ادغام خواهند شد.
سامسونگ در آن زمان اطلاعات زیادی را فاش نکرد، جز اینکه اولین خط تولید تلویزیون هوشمند با قابلیت NFT را معرفی خواهد کرد.

Nifty با پلتفرم NFT سامسونگ برای استفاده در خطوط تولید تلویزیون‌های ممتاز آن برای سال ۲۰۲۲، از جمله تلویزیون های QLED و Neo QLED سازگار شده است.

طبق بیانیه مطبوعاتی رسمی سامسونگ، Nifty همچنین یک برنامه جداگانه برای محصولات The Frame و MICRO LED ارائه می‌دهد.

با ترکیب فناوری‌های این دو شرکت، مشتریان می‌توانند  به راحتی از خانه خود در میان NFT‌ها جست‌وجو کنند. علاوه بر این، کاربران به بیش از ۶۰۰۰ اثر هنری از هنرمندان جدید و مطرحی مانند بیپل، پاک و دانیل آرشام دسترسی خواهند داشت.

سامسونگ ادعا می‌کند که تا به امروز بیش از ۶۰ میلیون تلویزیون هوشمند در سراسر جهان فروخته است. این بدان معناست که سامسونگ با همکاری با Nifty Gateway، تجارت NFT را به یک پایگاه کاربر بزرگ می‌آورد و از این رو از رشد و استفاده از این فناوری در حال توسعه حمایت می‌کند.

Nifty Gateway یک بازار اتریوم محور است که در سال ۲۰۱۸ توسط برادران گریفین و دانکن کوک فاستر راه‌اندازی شد و در سال ۲۰۱۹ توسط صرافی ارزهای دیجیتال Gemini خریداری شد.

 

پیشنهاد مطالعه:‌بازاریابی NFT: راهنمای گام به گام فروش NFT

 

Source

https://coiniran.com/?p=50419
دکمه بازگشت به بالا