ایستگاه خبر

کیف پول SafePal ، اولین کیف پول سخت‌افزاری توکن‌شده از شرکت بایننس

کیف پول SafePal یک نسل جدید از راه‌حل ذخیره‌سازی رمز ارز است که نه تنها امن، بلکه مقرون‌به‌صرفه است و قابلیت تعامل و راحتی بیشتری را عرضه می‌کند.

کیف پول سخت‌افزاری SafePal و برنامه نرم‌افزاری آن به کاربر این امکان را می‌دهد که بیتکوین، اتریوم، BNB و ۱۶ رمز ارز شبکه اصلی دیگر را در آن ذخیره‌سازی نمایند. همچنین می‌توانند هزاران توکن دیگر را نیز در آن نگه‌داری کنند.

با رشد صنعت رمز ارز دسترسی به سطح بالایی از امنیت باید هم در کشورهای توسعه یافته و هم در بازارهای در حال توسعه، ارزان‌تر و آسان‌تر گردد. این شرکت مدعی است که یک محصول با کیفیت با قیمت منصفانه را برای بازارهای در حال ظهور عرضه کرده است.

پروژه کیف پول SafePal توسط شرکت بایننس راه‌اندازی شد که به یکدیگر در شتاب دادن به پذیرش رمز ارزها کمک می‌کنند. این کیف پول با صرافی غیرمتمرکز بایننس (Binance Dex) و بستر معاملات آنی بایننس یک سیستم یک‌پارچه را تشکیل می‌دهند. این سیستم به کاربران کیف پول SafePal اجازه می‌دهد به آسانی و با آرامش خاطر در برنامه نرم‌افزاری به معامله بپردازند.

معاون خرید و تصاحب شرکت بایننس، لینگ ژانگ، گفت:

“امنیت دارایی های کاربر همیشه در اولویت اصلی محصولات و فعالیت‌های کسب و کار ما باقی خواهند ماند. کاهش موانع پیش روی کاربران در استفاده از یک کیف پول سخت افزاری امن به روشی آسان و کاربر پسند یکی از خصیصه‌های منحصر به فردی است که هنگام بررسی محصول SafePal شناسایی کرد‌ه‌ایم.”

|| بیشتر بخوانیم: ۲۰ نکته ضروری برای محافظت و افزایش امنیت دارایی های رمزارز شما

ویژگی‌های مبتکرانه کیف پول SafePal

بازار دیفای

کیف پول سخت‌افزاری قابل‌حمل SafePal S1 یک دستگاه مناسب برای کاربران دیفای است. این کیف پول با بیش از هزار پروتکل دیفای مثل یونی‌سوآپ، سوشی‌سوآپ، آوه، Curve و Compound سازگار است. صنعت دیفای به معنای راه‌حل غیرمتمرکز برای بازار مالی است. برای این منظور، بسیاری از کاربران برای محافظت از دارایی خود و مشارکت امن در برنامه‌های دیفای، به دنبال کیف پول‌های غیرمتمرکز هستند.

توکن‌های غیر قابل تعویض

این بخش از صنعت رمز ارز به تازگی شاهد افزایش تقاضا و قیمت‌های فزاینده بوده است. بسیاری از هنرمندان و کلکسیونر‌ها به یک ذخیره امن  و غیرمتمرکز برای توکن‌های غیرقابل تعویض خود نیاز دارند.

کیف پول SafePal از بسترهایی چون Openseas، Rarible و Sandbox پشتیبانی می‌کند و توکن‌‌های غیرقابل تعویض با استانداردهای ERC721، ERC1155 و BSC در آن قابل ذخیره‌سازی هستند.

این کیف پول با ارائه یک اکوسیستم نوآورانه، به عنوان دروازه‌ای برای پذیرش رمز ارزها ایفای نقش می‌کند. این نوآوری به عنوان اولین کیف پول سخت‌افزاری توکن‌شده در این صنعت شناخته می شود.

همچنین رونمایی اخیر از توکن SFP به این کیف پول در انجام مأموریتش برای آموزش هر چه بیشتر و ورود نسل‌های جدید به دنیای رمز ارز از طریق ایجاد انگیزه‌های نوآورانه کمک کرده است.

|| بیشتر بخوانیم: مروری بر لجر نانو ایکس – کیف پول سخت افزاری محبوب

منبع

https://coiniran.com/?p=43016
دکمه بازگشت به بالا