ایستگاه خبر

کیف‌پول Robinhood دردسترس ۲ میلیون کاربر قرار گرفت

Robinhood کیف‌پول بومی خود را دردسترس ۲ میلیون کاربری که برای دریافت آن ثبت‌نام کرده بودند قرار داد. این کیف‌پول که اثرات بسزایی در حوزه‌ی کریپتو خواهد داشت از محدودیت‌های قابل‌توجهی نیز برخوردار است. پلتفرم مبادلاتی Robinhood خدمات خود را از سه سال گذشته عرضه کرده و عملکرد مثبتی در این دوره داشته است، به‌طوری که در سه ماهه‌ی چهارم سال گذشته موفق شد به سود خالص ۴۸ میلیون دلاری دست یابد.

نسخه‌ی آزمایشی کیف‌پول مذکور در سپتامبر ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد و به‌مشتریان امکان دسترسی مستقیم به انواع رمز ارزها، اسکن کدها QR برای عملیات پرداختی و ارائه‌ی پاداش به تولید‌کنندگان محتوا در شبکه‌های اجتماعی را می‌داد.

کاربران می‌توانند در هر ۲۴ ساعت تا ۵۰۰۰ دلار دارایی‌های کریپتو را طی حداکثر ۱۰ تراکنش ارسال کنند. تبدیل کریپتو به ارزهای فیات و برداشت در این کیف‌پول برخلاف Coinbase که ۱ درصد کارمزد اخذ می‌کند، کاملا رایگان است.

مبادلات NFT غیرممکن است

کیف‌پول جدید Robinhood علی‌رغم ویژگی‌های مثبت‌اش بامحدودیت‌هایی نیز همراه است. برای مثال این کیف‌پول توانایی ذخیره‌ی توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و یا رمز ارزهایی به‌جز آنچه در سایت فهرست شده‌اند، را ندارد. نکته‌ی قابل‌توجه ممنوعیت ذخیره‌ی تمام توکن‌های ERC-20 است، کاربران باید برای نگهداری این توکن‌ها کیف‌پول‌های جایگزین را درنظر بگیرند.

کیف‌پول Robinhood با‌آنکه از دارایی‌های محبوبی مانند بیت‌کوین، اتریوم، بیت‌کوین‌ کش و اتریوم کلاسیک پشتیبانی می‌کند؛ به‌کاربران مبادله یا ذخیره‌ی تتر، BNB و سولانا را نخواهد داد.

انتقال دارایی‌ها به کیف‌پول خصوصی

آن‌دسته از دارایی‌هایی که پیش از معرفی‌ این کیف‌پول در پلتفرم Robinhood خریداری شده‌اند در این اپلیکیشن‌ باقی‌مانده و امکان جابه‌جایی آنها از رابین‌هود به سایر کیف‌پول‌های خصوصی وجود نخواهد داشت.

سخنگوی رابین‌هود این ضعف را قابل چشم‌پوشی دانسته و معتقد است تعامل بین این کیف‌پول و شبکه‌ی گسترده‌ی کریپتو به‌نفع صنعت دارایی‌های دیجیتال خواهد بود.

سادگی رابط‌ کاربری و خدمات رایگان Robinhood این پلتفرم را به‌گزینه‌ی محبوبی بین کاربران بدل کرده، به‌طوری که در دسامبر گذشته ۱۷.۳ میلیون کاربر فعال در آن حضور داشته‌اند.

پیشنهاد مطالعه: بهترین کیف‌پول‌های بیت‌کوین در سال ۲۰۲۱

Source

https://coiniran.com/?p=50593
دکمه بازگشت به بالا