ایستگاه خبر

توافقات میان SEC و ریپل پیش از برگزاری دادگاه بعید به نظر می‌رسد!

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و Ripple روز دوشنبه اعلام کردند که شانس کمی برای توافق قبل از محاکمه مورد انتظار شرکت پرداخت بلاکچین در مورد تخلفات اوراق بهادار کم وجود دارد.

طرفین در نامه‌ای خطاب به قاضی فدرال آنالیسا تورس در دادگاه منطقه‌ای ایالات متحده در منطقه جنوب نیویورک گفتند که قبلاً در مورد این موضوع بحث کرده اند، و معتقدند که فعلاً امکان حل و فصل وجود ندارد. آنها همچنین خاطر نشان کردند که بحث‌های قبلی در مورد توافقات در دولت ترامپ صورت گرفته و عمدتاً با مدیران بخش‌هایی بوده است که از آن زمان تا به حال،  SEC را ترک کرده اند.

|| بیشتر بخوانید: توکن های اوراق بهادار (Security Tokens) چیست ||

در ماه دسامبر، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از ریپل به دلیل ادعای نقض قوانین اوراق بهادار شکایت کرد. این شرکت اظهار داشت: شرکت، مدیر عامل شرکت براد گارلینگهاوس و رئیس کریس لارسن، به سرمایه‌گذاران خرد بیش از یک میلیارد دلار XRP (-62/7 درصد)  رمزارز بدون ثبت به عنوان اوراق بهادار فروخته‌اند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در نامه روز دوشنبه به قاضی گفت که به دنبال گرفتن پنج ودیعه بیش از ۱۰ مورد مجاز است، و ریپل نیز از در اختیار گذاستن اسناد بیشتر در این مورد سر باز زد و اعلام کرد که درخواست SEC نامناسب و فاقد مبنای قانونی است. سازمان تنظیم مقررات در نامه گفت، SEC ممکن است از دادگاه بخواهد که ریپل را مجبور به ارائه اسناد و مدارک بیشتری کند.

جلسه مقدماتی بین متهم، دادستان و قاضی در ۲۲ فوریه برگزار می‌شود. SEC قصد دارد اولین شکایت اصلاح‌شده را تا ۱۹ فوریه ۲۰۲۱ تنظیم کند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43827
دکمه بازگشت به بالا