ایستگاه خبر

ریپل قصد دارد از NFTها در XRP Ledger پشتیبانی کند

ریپل (Ripple) شرکت بلاکچین مستقر در ایالات متحده، اخیراً گزارشی در مورد استفاده بالقوه از XRP Ledger (XRPL) در بازار رو به رشد NFTها منتشر کرده است. این شرکت به مزایای قابل توجه XRPL را نسبت به سایر پلتفرم‌ها اشاره کرد.

طبق اعلام رسمی، توسعه‌دهندگان می‌توانند برنامه‌ها و بازارهای NFT را با دوام بیشتری از طریق XRPL اجرا کنند. ریپل اشاره کرد که این شرکت در حال برنامه‌ریزی برای مقابله با موضوع افزایش هزینه‌های گس در بازار NFT است. ریپل در اعلامیه ذکر کرد:

«امروزه استخراج NFT باعث افزایش هزینه قابل توجه معاملات می‌شود. در واقع، هزینه‌های گس–هزینه اضافی که انرژی محاسباتی مورد نیاز برای پردازش معاملات مبتنی بر اتریوم درپلتفرم‌های NFT را پوشش می‌دهد–می‌تواند صدها دلار به قیمت نهایی NFT اضافه کند (هزینه‌ها براساس ترافیک کاربر شبکه و ازدحام متغیر است). خوشبختانه XRP Ledger ساخته شد تا بلاکچینی با هزینه‌ی کم و مقرون به‌صرفه و مقیاس‌پذیرتر باشد و زنجیره‌های جانبی آن در آینده می‌توانند مانع از خطر احتمالی مسدود شدن شبکه با بالا رفتن معاملات NFT شوند.»

ریپل و NFTها

در اوایل این هفته، تیم RippleX ویژگی‌های بیشتری را برای افزایش پشتیبانی از NFT در XRP Ledger ارائه کرده است. ریپل ذکر کرد که روش‌های فعلی که شرکت‌ها از طریق آن NFTها را تولید می‌کنند بسیار ناکارآمد است. «ساخت XRP Ledger فرصتی منحصر به فرد برای توسعه‌دهندگان فراهم می‌کند تا برنامه‌ها و بازارهای NFT پایدارتر را اجرا کنند. رویکرد XRPL برای پایداری همچنین منجر به پروژه‌های NFT با صرفه اقتصادی می‌شود که برای سازندگان سودآورتر و برای مصرف‌کنندگان اصلی قابل دسترسی است.»

 

پیشنهاد مطالعه: آشنایی با ریپل (Ripple) ، یک شبکه پرداخت فراملی بلاک چین

 

Source

https://coiniran.com/?p=45802
دکمه بازگشت به بالا