ایستگاه خبر

گلدمن ساکس: تمایل ثروتمندان به سرمایه‌گذاری در رمز ارزها رو به رشد است

بانک سرمایه‌گذاری گلدمن ساکس (Goldman Sachs) نتایج حاصل از نظرسنجی از دفاتر خانوادگی مرتبط را گزارش کرد و نشان داد بیش از نیمی از پاسخ‌دهندگان در رمز ارزها سرمایه‌گذاری کرده‌اند یا مایل به سرمایه‌گذاری‌اند.

دفاتر خانوادگی، شرکت‌هایی که دارایی ثروتمندترین خانواده‌های جهان را مدیریت می‌کنند، بطور فزاینده‌ای به دنبال سرمایه‌گذاری در رمز ارزها هستند.

طبق اخبار بلومبرگ، گلدمن ساکس از دفاتر خانوادگی نظرسنجی کرده و دریافته است که ۱۵ درصد از شرکت‌ها پیشاپیش در دارایی‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند و ۴۵ درصد دیگر علاقه‌مندند این نوع از سرمایه‌گذاری را تجربه کنند.

نظرسنجی گلدمن پاسخ بیش از ۱۵۰ مشتری در سراسر جهان را در خود دارد. ۲۲ درصد از دفاتر تجاری این بانک مجموع ۵ میلیارد دلار یا بیشتر را مدیریت می‌کنند و ۴۵ درصد نیز دارایی های بین ۱ تا ۴/۹ میلیارد دلار را تحت نظارت دارند.

مینا فلین، سرپرست مدیریت خصوصی دارایی‌ها در گلدمن ساکس، در مورد علاقه دفاتر خانواده به دارایی‌های کریپتو گفت:

بسیاری از افراد فکر می‌کنند این فناوری از نظر کارآیی و بهره‌وری به اندازه اینترنت تأثیرگذار خواهد بود.

در ماه مه، گلدمن ساکس به دلیل علاقه مجدد به دارایی‌های کریپتو و مشتقات آن، میز تجارت کریپتوی خود را بازگشایی کرد. از آن زمان به بعد، این بانک در گزارش‌های خود از روندی صعودی خبر داده است که به طور کلی توانایی رمز ارزها را نشان می‌دهد. در این گزارش‌ها بطور خاص از اتریوم بعنوان بالاترین پتانسیل این بازار نام برده شده است.

سایر بانک‌های سرمایه‌گذاری نیز در انتظار رشد رمز ارزها در بلندمدت‌اند. یک تحلیلگر جی‌پی‌مورگان در آوریل نوشت افزایش سرمایه‌گذاری‌های سازمانی می‌تواند بیت کوین را به قیمت $ ۱۳۰،۰۰۰ دلار برساند.

 

پیشنهاد مطالعه: ۱۰ رمزارز برتر برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۱: کوین‌هایی که دچار انفجار قیمت خواهند شد!

 

Source

https://coiniran.com/?p=46664
دکمه بازگشت به بالا