ایستگاه خبر

ری دالیو اینک به سرمایه‌گذاری دراز مدت در بیت کوین می‌اندیشد!!

ری دالیو (Ray Dalio) که قبلا یکی از منتقدان بیت کوین بود، اینک در نامه‌ای برای سرمایه‌گذاران نوشته است که بیت کوین احتمالا در آینده دوام و ارزش خواهد داشت. صندوق سرمایه‌گذاری او اینک در حال بررسی بیت کوین برای اضافه کردن آن به ترازنامه است. صندوق سرمایه‌گذاری او Bridgewater نام دارد. یکی از تحلیلگران کریپتو در تویتر بر یادداشت‌هایی از خبرنامه Bridgewater تاکید کرده و ابراز داشته که دالیو در اندیشه اضافه کردن بیت کوین به صندوق خود است و با این کار می‌خواهد از ضرر‌های آینده دلار بکاهد.

دالیو قبلا بیت کوین را به خاطر نوساناتش رد کرده بود اما او در نوامبر گذشته ابراز داشت که ممکن است چیزی را در مورد رمز ارز‌ها متوجه نشده باشد. این سرمایه‌گذار برجسته، دیروز اظهارات مثبتی در مورد بیت کوین مطرح کرد. او اینک اعتقاد دارد که بیت کوین پتانسیل دراز مدت دارد و دیگر یک ایده بسیار سوداگرانه نیست.

او همچنین متوجه شده است که به دلیل مشخص بودن عرضه بیت کوین، می‌توان قیمت را با توجه به افزایش تقاضا در مورد آن تخمین زد. این موفقیت بزرگی برای هواداران بیت کوین و جامعه کریپتو است زیرا فردی مانند دالیو به قدرتی که در عرضه محدود بیت کوین نهفته است، اعتراف می‌کند. بیت کوین ایده‌ای انقلابی و بزرگ است و طبیعی است که افراد زیادی این ایده را به خوبی درک نکنند.

علاوه بر این، دالیو با دفاتر کل عمومی و باز مخالف است و معتقد است که حریم خصوصی افراد را به خطر می‌اندازند. او در بخشی از سخنان خود ابراز داشته که بیت کوین به نظر گزینه‌ای بادوام برای آینده می‌رسد که آینده‌ای کاملا ناشناس دارد. دالیو ترجیح می‌دهد که مقداری از پول خود را در این دارایی بگذارد، پولی که اگر ۸۰ درصد آن را نیز از دست داد، برایش چندان مهم نباشد.

ری دالیو بر خلاف بعضی از مدیران صندوق‌های سرمایه‌گذاری، هنوز اقدام به خرید بیت کوین نکرده است و بیت کوین را تنها به عنوان گزینه‌ای مورد بررسی قرار داده است. نظر شما چیست؟ ورود افرادی مانند دالیو به فضای بیت کوین چه تاثیراتی خواهد داشت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43448
دکمه بازگشت به بالا