ایستگاه خبر

عرضه‌ی یک پلتفرم مبادلاتی جدید ازسوی Quadency

استارت‌آپ فناوری مستقر در نیویورک Quadency اقدام به یک بازبینی همه‌جانبه درخصوص پلتفرم مبادلاتی رمز ارز و استراتژی اتوماسیون خود کرده است. Quadency در این طرح جدید پلتفرم مبادلاتی خود را به‌کلی بازسازی کرده و به کاربران دسترسی کامل به تمام دارایی‌های دیجیتال متمرکز و غیرمتمرکز را تنها بااستفاده از یک حساب کاربری فراهم خواهد داد.

پلتفرم بهبودیافته‌ی Quadency کاربران تازه‌وارد را هدف قرار داده است

بخشی از فرآیند بروزرسانی این پلتفرم مربوط به توسعه‌ی استراتژی‌های اتوماسیون، ابزارهای معاملاتی، رابطه‌ کاربری سریع و کاهش چشمگیر کارمزد خدماتی است. براساس بیانیه‌ی رسمی Quadency، این پلتفرم برای کاهش هرچه بیشتر کازمردها قصد ارتقا و استفاده‌ی بیشتر از توکن بومی خود یعنی QUAD را دارد.

کاربران قادرند تا از طریق این پلتفرم و صرافی موجود در آن به طیف گسترده‌ای از دارایی‌ها دسترسی کامل داشته باشند، زیرا استارت‌آپ Quadency معتقد است که تسهیل استفاده از دو نوع دارایی متمرکز و غیرمتمرکز می‌تواند مشکلات مربوط به شکاف بازار را که مقوله‌ی بحث‌برانگیزی در صنعت رمزنگاری است، برطرف نماید.

همچنین به‌کارگیری توکن بومی QUAD به Quadency امکان برخورداری از یک مدل درآمدزایی متمایز را خواهد داد. یکی از کاربردهای این توکن ارائه‌ی پاداش به کاربرانی است که با استیک کردن یا به‌اشتراک‌گذاری بات‌های جذب کاربر به توسعه‌ی شبکه‌ی رمزنگاری کمک می‌کنند. مزیت این مدل تنها به جذب درآمد بیشتر برای این پلتفرم محدود نشده و کاهش هزینه‌های خدماتی را برای طرفین مبادلات فراهم خواهد ساخت. عرضه‌ی پاداش‌ها به‌صورت توکن QUAD به حذف هزینه‌ی اشتراک ماهانه و سایر هزینه‌های سرسام‌آوری که تریدرها در پلتفرم‌های مشابه می‌پردازند، خواهد انجامید.

درراستای این بازبینی و بهینه‌سازی خدماتی، استارت‌آپ Quadency اقدام به مشارکت با چندین صرافی برتر حوزه‌ی رمز ارز همچون بایننس، Kucoin و Liquid نموده است تا کاربران این صرافی‌ها بتوانند به‌سادگی و بدون پرداخت کوچکترین هزینه از خدمات Quadency بهره ببرند.

پیشنهاد مطالعه: وب ۳.۰ چیست؟ (Web 3.0)

Source

https://coiniran.com/?p=48599
دکمه بازگشت به بالا