ایستگاه خبر

راهکار ۲۰۰ میلیون دلاری Polygon و Reddit برای توسعه‌ی رسانه‌های اجتماعی بر بستر Web3

هم‌بنیان‌گذار تالار گفتگوی Reddit با مشارکت پروژه‌ی محبوب بلاک‌چینی Polygon اقدام به سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز جدیدی برای توسعه‌ی محتوای موجود بر بستر Web3 نموده است.

در بیانیه‌ی رسمی منتشر شده آمده است که Seven Seven Six و Polygon قصد اختصاص ۲۰۰ میلیون دلار به این راهکار جدید را دارند. این بودجه برای حمایت از استارت‌آپ‌هایی استفاده می‌شود که بر توسعه‌ی پلتفرم‌های رسانه‌ی اجتماعی و یا اپلیکیشن‌های Web3 تمرکز دارند. این راهکار از این استارت‌آپ‌ها به‌عنوان پروتکل‌هایی یاد کرده است که خواهان گسترش راه‌های نوین و بهتری برای ارتباط آنلاین افراد هستند.

Ohanian که در سال ۲۰۰۵ شبکه‌ اجتماعی Reddit را بنیان نهاد، در سال ۲۰۱۰ از این پروژه جدا شد و سپس در سال ۲۰۱۴ مجددا به‌عنوان مدیرکل این پلتفرم منصوب شد، اما در سال ۲۰۲۰ استعفای خود را از این تیم اعلام کرد. وی از تجربه‌ی وسیعی در حوزه‌ی رمزنگاری برخوردار است و یکی از سرمایه‌گذاران اولیه‌ی Coinbase ،Opendoor و Patreon به‌شمار می‌آید.

وی به‌تازگی از دراختیار داشتن مقدار بسیار زیادی اتریوم خبر داد و با مشارکت سولانا اقدام به سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری در رسانه‌های اجتماعی غیرمتمرکز کرده است. وی معتقد است که Web3 در اولین مراحل پیدایش خود به‌سر می‌برد و بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری و فعالیت در بخش‌های بازی‌های ویدئویی و رسانه‌های اجتماعی است. وی در پایان افزود:

«رسالت این راهکار تمرکز بر ویژگی‌های بازی‌سازی و رسانه‌های اجتماعی مبتنی بر زیرساخت‌های مقیاس‌پذیر Polygon است. هم‌اکنون شاهد شکل‌گیری برخی از بهترین محصولات در پورتفولیوی Polygon هستیم و می‌توان امیدوار بود که مشارت‌ فعلی نقش چشم‌گیری در طراحی نسخه‌ی جدید اینترنت داشته باشد.»

 

پیشنهاد مطالعه: سازمان خودمختار غیرمتمرکز یا DAO چیست؟

Source

https://coiniran.com/?p=48834
دکمه بازگشت به بالا