ایستگاه خبر

پولکادات آماده‌ی به مزایده گذاشتن اسلات‌های پاراچین خود است

بر اساس اطلاعیه روز سه‌شنبه، تیم پلتفرم مالی غیرمتمرکز پولکادات آماده است مزایده اسلات‌های پاراچین خود را از ۱۵ ژوئن آغاز کند.

پولکادات یک پروتکل بلاکچین است که برای گردآوری چندین زنجیره بلوک در راستای یک کار یکپارچه طراحی شده است. این پروتکل اجازه می‌دهد هر نوع داده‌ای بین انواع بلاکچین‌ها ارسال و دریافت شود. پولکادات از این زنجیره‌های موازی به عنوان پاراچین‌ها (parachains) یاد می‌کند. آن‌ها می‌توانند از طریق تعداد محدودی اسلاتِ پاراچین به شبکه متصل شوند.

مزایده اسلات‌های پاراچین غالباً باعث می‌شود که بلاکچین‌های بیشتری بتوانند در شبکه پولکادات مستقر شوند و با بلاکچین‌های دیگری که از قبل تلفیق شده‌اند تعامل داشته باشند.

کوزاما (Kusama) یک شبکه آزمایشی برای تیم‌هایی است که آماده استقرار در پولکادات هستند. پولکادات و کوزاما هر دو اسلات‌های پاراچین را به منظور انتخاب کارآمدتر پاراچین‌هایی که به بخش اصلی شبکه بلاکچین اضافه می‌شوند، به مزایده می‌گذارند.

بر اساس یک پست وبلاگ نوشته شده توسط گاوین وودز، هم-بنیانگذار اتریوم و بنیانگذار پولکادات، پروژه‌هایی که اعتماد اعضای جامعه کوزاما را جلب کنند در اولویت قرار خواهند گرفت.

وودز نوشت: «این باور ماست که دیگر هیچ نقطه مسدود‌کننده فنی شناخته‌شده‌ای وجود ندارد که بتواند مزایده‌ها یا عملکرد پاراچین را متوقف کند.»

در این پست وبلاگی، وودز توصیه می‌کند که اولین مزایده اسلات پاراچین باید از ۱۵ ژوئن آغاز شود تا اعضای جامعه کوزاما زمان کافی برای استفاده از توکن‌هایشان در مزایده را داشته باشند. این مزایده‌ها با یک دوره پیشنهادات دو روزه پشت سر هم برگزار می‌شوند و بعد یک دوره پایانی پنج روزه برگزار می‌شود. در مجموع، پنج مزایده طی پنج هفته برگزار خواهد شد.

 

پیشنهاد مطالعه: پولکادات چیست (Polkadot)؟ + ویدیو

 

Source

https://coiniran.com/?p=45975
دکمه بازگشت به بالا