ایستگاه خبر

نخستین بسته قابل مبادله پالکادوتی در بورس سوئیس!

پس از اضافه‌کردن Polkadot (پالکادوت) به شاخص‌های رمز ارزی خود، شرکت Share21 اکنون اعلام کرده است که قصد دارد یک محصول قابل مبادله برای Polkadot در بورس سوئیس (SIX Exchange) عرضه کند.

جزئیات بسته قابل مبادله برای Polkadot (پالکادوت)

پروژه Polkadot تازگی به Share21 و تحت نام Amun اضافه شده است.  این محصول مالی که تحت عنوان نیز شناخته می‌شود به کاربران اجازه می‌دهد به بسته‌ای از دارایی‌های رمز ارزی نظیر بیت‌کوین و اتریوم دسترسی داشته باشند. حالا با Polkadot یک وزن تقریبا ۲۶ درصدی از این بسته مالی را به خود اختصاص داده است. بیشترین ضریب وزنی پس از بیت کوین. هدف این بسته قابل مبادله که بر اساس Polkadot عرضه می‌شود سهامداران خرد عنوان شده است. با استناد به Share21 این شرکت می‌خواهد در بحبوحه افزایش علاقه اروپایی‌ها به رمز ارزها در عرضه محصولات مبتنی بر رمز ارزها پیشگام باشد.

هانی راشمن مدیر اجرایی Share21 است، وی معتقد است:

“سرمایه‌گذاران در اروپا از ما محصولا جدید مبتنی بر رمز ارزهای کلیدی می‌خواهند. این یعنی سرمایه‌گذاری در رمز ارزها بدون داشتن دردسرهای امنیتی و کلید خصوصی”

پالکادوت چیست؟

پولکادات پروژه‌ای است که با یک ICO بسیار موفق در سال ۲۰۱۷ با شعار «جایگزین مناسب برای اتریوم» کار خود را شروع نمود که با توجه به اینکه بعضی از موسسین این پروژه از نفرات اصلی اتریوم در سال‌های گذشته بودند، این رویکرد دور از ذهن نیست. در واقع پولکادات از جهاتی شباهت زیادی به اتریوم دو دارد، با این تفاوت که در پولکادات از سیستم اجماع Nominated Proof of Stake – NPOS استفاده می‌شود، و با اینکه در شبکه اصلی خود قراردادهای هوشمند را پشتیبانی نمی‌کند، اما بلاکچین‌های موازی در این شبکه میتوان ایجاد نمود (Parachains) که قراردادهای هوشمند را پشتیبانی ‌کنند.

بیشتر بخوانید: پولکادات چیست (Polkadot)؟ + ویدیو معرفی

Share۲۱ چیست؟

یک شرکت سرمایه گذاری در حوزه رمز ارزها است که به سرمایه گذاران اجازه می دهد بخشی از کلاس دارایی‌های رمزنگاری را خریداری نمایند. یک شرکت سوئیسی که در زوگ سوئیس ثبت شده و دفاتر آن در زوریخ ، نیویورک و برلین است. هم اکنون ، آنها یازده محصول قابل معامله رمز ارزی ارائه می دهند که در سراسر اروپا با CHF ، EUR ، GBP و USD موجود است. بعلاوه ، در سه ماه آینده آنها قصد دارند ۲۱Shares ETP های بیشتر و همچنین لیست های تبادل جدید اروپایی را اضافه می کند.

https://coiniran.com/?p=43517
دکمه بازگشت به بالا