ایستگاه خبر

بیش از ۱.۱ میلیون ETH در Medalla شبکه آزمایشی اتریوم ۲.۰

در حال حاضر بیش از ۱.۱ میلیون اتر ازمایشی وجود دارد که شبکه آزمایشی اتریوم ۲.۰ ،Medalla، را تأیید می‌کنند. مشارکت اعتبارسنجان ۷۴٪ و بسیار بالاتر از آستانه ۶۶٪ است. اعتبارسنجان فعال نیز با مشارکت ۷۶ درصدی به بالاتر از ۳۶،۰۰۰ رسیده‌اند.

میانگین موازنه سهامِ ۳۲ اتریوم توسط اعتبارسنج‌ها حفظ شده است که اکنون تقریباً ۳۸۰۰۰ نفر هستند. این در حالی است که در کل ارزش USD قفل شده در DeFi نزدیک به ۸ میلیارد دلار است.

شبکه آزمایشی Ethereum 2.0 با قدرت و اعتماد به نفس بیشتر
هفته گذشته CryptoPotato گزارش داد که مشارکت اعتبارسنجان در شبکه آزمایشی اتریوم ۲.۰ مبهم و سینوسی است. متوسط ​​مشارکت افزایش یافته و اکنون ۷۴ درصد است. این به میزان قابل توجهی بالاتر از سطح آستانه ۶۶ درصد است.

این شبکه آزمایشی اکنون تقریباً ۳۸۰۰۰ اعتبار سنج فعال دارد و در مجموع بیش از ۱.۱ میلیون اتریوم آزمایشی را برای تأیید اعتبار Medalla به اشتراک گذاشته‌اند. بلوک‌ها هر لحظه اضافه می‌شوند و اعتبارسنج‌ها در حال حاضر درآمد خود را برای ETH ثبت‌شده کسب می‌کنند.

امنیت و اعتماد به نفس برای بهبود تدریجی
اعتماد به نفس اتریوم در حال حاضر برای مدالا زیاد است. اما از آنجا که این یک شبکه آزمایشی است، سپرده‌گذاران می‌توانند با موضوعات مختلفی روبرو شوند. تغییرات کد و حلقه‌های دیگر نباید در چنین سناریویی مشکلی ایجاد کنند زیرا هیچ نوع مبادله‌ای با ارزش واقعی وجود نخواهد داشت.

این یک حرکت بزرگ برای اتریوم است به دلیل اینکه بلاکچین عمومی در حال تغییر پروتکل‌های اجماع از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) است. بنابراین مدتی طول خواهد کشید تا کاربران و مشارکت‌کنندگان بتوانند با عملکرد مجموعه جدید آشنا شوند.

ارزش کل قفل شده در DeFi نزدیک به ۸ میلیارد دلار
به نظر می‌رسد اوضاع بار دیگر مانند سال سال ۲۰۱۷ است، زمانی که فعالیت در اکوسیستم اتریوم بسیار پررونق بود. با این تفاوت که آن زمان ICO بود و حالا DeFi است.

 

|| بیشتر بدانید:‌ تولد دوباره ico ها با مفهوم icto ||

 

Source

https://coiniran.com/?p=40974
دکمه بازگشت به بالا