ایستگاه خبر

OpenSea تجمیع‌کننده‌‌ی Gem را خریداری کرد

OpenSea، بازار برتر توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، تجمیع‌کننده‌ی بزرگ Gem را برای ارائه‌ی خدمات بهتر به‌مشتریان بخش حرفه‌ای (pro) خود خریداری کرد. بازار OpenSea روز گذشته خبر خریداری این تجمیع‌کننده‌ی مهم را در یک پست وبلاگ به‌اشتراک عموم گذاشت. Gem می‌تواند منابعی را که به‌پیشبرد توسعه و تحقق اهداف OpenSea کمک می‌کند، تجمیع و دراختیار این بازار قرار دهد.

علی‌رغم فقدان هرگونه جزئیات مالی درخصوص این مالکیت، OpenSea متذکر شد که فعالیت پلتفرم Gem به‌عنوان یک بستر مستقل و خودمختار متوقف نخواهد شد.

Gem می‌تواند قیمت توکن‌های NFT را ازمیان بازارهای متنوعی مانند OpenSea ،Rarible و LooksRare جمع‌آوری کرده و به‌کاربران نشان دهد تا سفارش‌های خرید خود را با هزینه‌‌‌ی گس کمی ثبت و تکمیل نمایند. این بازار خاطرنشان کرد که پیش از نهایی شدن این خرید، تمامی جزئیات مربوط به‌آن را بررسی کرده است. در پست وبلاگ رسمی OpenSea آمده است:

«پس از تحقیقات درخصوص یکی از اعضای سابق تیم مدیریتی Gem، با نام مستعار Neso، مشخص شد که وی پیش از معامله‌ی فعلی از تیم خارج شده و هرگز با OpenSea مرتبط نبوده و نخواهد بود».

شایعاتی وجود دارد که Nate Chastain، مدیر محصولات این بازار NFT، در سپتامبر ۲۰۲۱ (شهریور ۱۴۰۰) به‌ خرید و فروش داخلی سهام (insider trading) مشغول بوده است. وی مدتی بعد OpenSea را ترک کرد و این شرکت نیز مدعی شد که استعفای وی را قبول کرده است.

پیشنهاد مطالعه: بازاریابی NFT: راهنمای گام به گام فروش NFT در بازارهای مختلف

Source

https://coiniran.com/?p=50845
دکمه بازگشت به بالا