ایستگاه خبر

تارگت بعدی بیت کوین با توجه به حرکت صعودی شکل گرفته ۵۰ هزار دلار خواهد بود!

تلاقی دو اندیکاتور تکنیکال کلاسیک نشان می‌دهد که ممکن است تارگت بعدی بیت کوین برای کوتاه مدت ۵۰ هزار دلار باشد. این دو اندیکاتور پرچم صعودی و پرچم سه گوش صعودی نامیده می‌شوند که هر دو الگو نشان‌دهنده دوره‌ای از تحکیم قیمت بعد از یک دوره صعودی قوی هستند. این دو الگوی صعودی در نمودار یک ساعته بیت کوین شکل گرفته‌اند که طول میله پرچم قبلی آن ۸۷۵۰ دلار بوده است و این نشان می‌دهد که مرحله بعدی حرکت صعودی باید به اندازه ۸۷۲۵ دلار باشد. با این وضعیت، هدف بعدی بالای ۵۰ هزار دلار خواهد بود.

اینک دلایل بنیادین زیادی برای صعودی بودن بیت کوین وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به سرمایه‌گذاری تسلا در بیت کوین اشاره کرد. امید‌های بسیاری می‌رود که تویتر هم این اقدام تسلا را کپی کند. بسیاری از تحلیلگران معتقدند که بیت کوین در آینده در تراز نامه سازمان‌های بزرگ قرار خواهد گرفت و این اجتناب‌ناپذیر خواهد بود.

شواهد نشان می‌دهد که تریدر‌ها استیبل کوین زیادی را وارد صرافی‌ها کرده‌اند و این می‌تواند بدین معنی باشد که این تریدر‌ها بخواهند با استفاده از این استیبل کوین‌ها اقدام به خرید رمز ارز‌هایی مانند بیت کوین کنند. شواهد و قراین تکنیکال و بنیادین همگی از یک حرکت صعودی دیگر برای بیت کوین حکایت دارند.

توجه داشته باشید که ترید بیت کوین و رمز ارز‌ها بسیار پرریسک است. این دارایی‌ها دارای نوسانات زیادی هستند و نمی‌توان ادعا کرد که پیش‌بینی‌های تکنیکال و بنیادین صد درصد درست از آب درمی‌آیند. بار‌ها اتفاق افتاده که بازار حرکاتی بر خلاف پیش‌بینی‌ها داشته است. پس هر کس در این فضا باید مسئولیت معاملات خود را بر عهده بگیرد و بعد از تحقیق و بررسی کامل اقدام به معامله کند.

نظر شما چیست؟ تارگت بعدی بیت کوین را چه قیمتی می‌دانید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43730
دکمه بازگشت به بالا