ایستگاه خبر

مجوز انتشار ارز پایدار توسط شرکت GMO Internet از سوی قانون‌گذاران نیویورک

شرکت GMO Internet، چراغ سبز صدور دو ارز پایدار یکی متصل به دلار (ZUSD) و یکی متصل به ین (GYEN) را از سوی دپارتمان خدمات مالی نیویورک دریافت کرد.

ارز پایدار GYEN، اولین ارز پایدار مورد تأیید قانون‌گذاران نیویورک خواهد بود که متصل به دلار آمریکا نیست. هر دوی این رمزارز‌ها توسط شرکت GMO-Z.com صادر می‌شوند. این شرکت دارای امتیاز دپارتمان خدمات مالی نیویورک است که یک شرکت امانی با مسئولیت محدود است.

شرکت GMO Internet گفته است که برای جلب اعتماد قانون‌گذاران، باید شروط سختگیرانه‌ای را برای برنامه‌های امنیت سایبری و همچنین استانداردهای فدرال را برای مبارزه با پولشویی و تحریم های اقتصادی برآورده می‌کرد. این ارز‌های پایدار ماه آینده صادر می‌شوند و با قابلیت‌های شبکه اتریوم پیاده‌سازی می‌شوند.

کرت بیرباور، مدیر توسعه کسب و کار در این شرکت گفت:

“ما به دنبال کاهش چشمگیر زمان اجرا و گسترش امکانات دیجیتال برای مشتریان خرد و موسسات تجاری فعال در زمینه تسویه حساب، پرداخت، وام و حواله‌ هستیم”

همچنین انتظار می رود این ارزهای پایدار برای افزایش قابلیت دسترسی و تأمین نقدینگی لازم در صرافی‌های رمزارز بزرگ لیست شوند. با این حال، آنها در کشور ژاپن در دسترس نخواهند بود.

شرکت GMO Internet، در فضای رمزارز‌ها، تازه وارد نیست. این شرکت در حال حاضر، یک صرافی رمزارز قانونی در ژاپن و یک عملیات استخراج بیتکوین اجرا می‌کند. آن‌ها همچنین ادعا می‌کنند که بزرگترین بستر تجارت آنلاین بازار فارکس را در کنار کسب و کار اصلی خود، خدمات اینترنتی، اداره می‌کنند.

|| بیشتر بخوانیم: توضیح توکن ‌های عرضه پرکشش (Elastic supply tokens)

منبع

 

https://coiniran.com/?p=42862
دکمه بازگشت به بالا