ایستگاه خبر

مدیر سرمایه‌گذاری مورگان استنلی مقاومت بیت‌کوین را به شخصیت Kenny در انیمیشن South Park تشبیه کرد!

Dennis Lynch، مدیر سرمایه‌گذاری مورگان استنلی، در کنفرانس سالانه‌ی Morningstar درباره‌ی مقاومت بالای بیت‌کوین سخن گفت. وی که ریاست بخش تیم جهانی سرمایه‌گذاری مورگان استنلی (Counterpoint) را عهده‌دار است از سال ۱۹۹۸ به این موسسه ملحق شده و ۲۷ سال سابقه‌ی تخصصی در این حوزه دارد. طبق آنچه در سایت رسمی این موسسه آمده است، Counterpoint بازوی جهانی این نهاد بوده و به‌طور تخصصی در شرکت‌های تازه تاسیس جهانی سرمایه‌گذاری می‌کند.

وی توانایی و مقاومت بیت‌کوین را به شخصیت Kenny در سری انیمیشن South Park تشبیه نمود. زیرا این رمز ارز موفق شده است در نوسان‌های شدید بازارهای خرسی و گاوی انعطاف‌پذیری قابل‌توجهی از خود نشان دهد. Lynch در توضیح این مقایسه اظهار داشت:

«بیت‌کوین شباهت بسیاری به شخصیت Kenny دارد، او در هر اپیزود می‌میرد اما در اپیزود بعد مجددا حضور دارد.»

South Park به معنی پارک جنوب، مجموعه‌ی طنز پویانمایی آمریکایی است که از سال ۱۹۹۷ توسط کمدی سنترال توزیع می‌شود. داستان مجموعه حول چند دانش‌آموز در یک شهر دورافتاده ایالت کلورادو به نام ساوت پارک می‌گذرد. این مجموعه به خاطر نقیضه‌هایش از وقایع روز معروف است.

داده‌های سایت ۹۹ Bitcoin حاکی از آن است که این رمز ارز برتر بازار تاکنون ۴۳۰ مرتبه، که ۳۷ دفعه‌ی آن در سال جاری بوده است، مُرده است. این ارقام برای سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۱۹ به‌ترتیب ۱۴ و ۴۱ مرتبه بوده است.

این مدیر ارشد معتقد است که بیت‌کوین ویژگی ضد-شکنندگی داشته و افزود:

«رفتار قیمتی بیت‌کوین با سایر دارایی‌های موجود در پورتفولیوی سرمایه‌گذاری متفاوت است. باتوجه به پایداری این رمز ارز، می‌توان پیش‌بینی‌های خوبی برای ده سال آینده‌ی آن داشت.»

Dennis Lynch در خاتمه بیان داشت که افراد می‌توانند از بیت‌کوین سود زیادی کسب کرده و آن را به‌چشم طلای دیجیتال بنگرند، زیرا با توزیع محرک‌های مالی از سوی خزانه‌داری آمریکا اکنون وقت آن است تا پایداری ارزهای فیات مورد پرسش قرار گیرد.

پیشنهاد مطالعه: استیک کردن چیست؟ (Staking) استیکینگ ارز دیجیتال به زبان ساده!

Source

https://coiniran.com/?p=47637
دکمه بازگشت به بالا