ایستگاه خبر

سود ۱۰ میلیون دلاری رمز ارز بومی میامی تنها در دو ماه

تنها دو ماه پس از راه اندازی، MiamiCoin (MIA)، رمز ارز بومی شهری میامی ۱۰ میلیون دلار ارزش افزوده کسب کرده است. این توکن رمز ارزی از فناوری بلاکچین توسعه داده شده توسط CityCoin استفاده می‌کند.
این ۱۰ میلیون دلار درآمد اضافی در اختیار مدیریت دولتی شهر است که قرار است از آن برای بهبود زیرساخت‌های شهری استفاده شود.

مشارکت بالای شهروندان میامی

داده‌ها نشان می‌دهدکه شهروندان میامی فعالیت زیادی را با MiamiCoin انجام داده‌اند، این اطلاعات نشان می‌دهد که تنها ۳۰ درصد از درآمدی که از طریق استخراج این رمزا رز به دست آمده است به مدیرت شهر میامی اختصاص یافته است. به بیان دیگر، ۱۰ میلیون دلار که به شهر داده می‌شود تنها ۳۰ درصد از کل درآمد حاصل از استخراج MIA است.

یک جریان درآمدی جدید برای شهر میامی

اعتبار ایجاد این جریان درآمدی جدید برای شهر میامی به فرانسیس سوارز، شهردار این شهر می‌رسد. شهردار شهر میامی در پادکستی با آنتونی پمپلیانو، مسیح دنیای رمز ارزها، در مورد MiamiCoin صحبت کرد و اظهار داشت که ارزش آفرینی MiamiCoin و پروتکل آن می‌تواند به طور بالقوه با کل بودجه مالیاتی شهر برابری کند، با نرخ رشد فوق العاده اکوسیستم و استفاده از پروتکل‌های آن.

آنتونی پومپلیانو نیز در توییتر خود در مورد MiamiCoin صحبت کرد و اظهار داشت که شهر میامی فقط حدود سه هفته پیش به طور رسمی پذیرش کمک های مالی از MiamiCoin و پروتکل آن را آغاز کرده است. در همین مدت ۴.۳ میلیون دلار برای شهر درآمد کسب کرده و احتمالا ۶ میلیون دلار دیگر نیز به زودی کسب خواهد کرد. پومپلیانو در ادامه زیرساخت‎‌های پشت میامی کوین را توضیح داد و اظهار داشت:

از همه بهتر، MiamiCoin بر اساس بیت کوین و از طریق یک قرارداد هوشمند ساخته شده است که توسط Stacks امکان‌پذیر است. اگر در حال ساختن نوع جدیدی از تمدن هستید، منطقی است که از بیت کوین به عنوان لایه اصلی و دفتر نهایی حقیقت استفاده کنید—عمومی، غیر متمرکز و تغییر ناپذیر.

وی در ادامه افزود که فارغ از درآمد MiamiCoin، شهر میامی نیز میلیون ها دلار BTC با ذخیره‌سازی STX به دست آورده، بدون نیاز به اینکه از کسی مالیاتی اخذ کرده باشد.

پشتیبانی عمومی برای BTC

شهردار میامی در مورد حمایت خود از BTC و به طور کلی دنیای رمز ارزها بسیار صریح صحبت کرده است. او همچنین برنامه‌هایی را برای تبدیل میامی به مرکز رمز ارز ایالات متحده اعلام کرده است و MiamiCoin را در مرکز توجه خود قرار داده است، پیش‌بینی می‌شود که MiamiCoin می‌تواند در سال آینده حدود ۶۰ میلیون دلار درآمد داشته باشد. شهردار سوارز همچنین این ایده را مطرح کرده است که به دلیل موقعیت ویژه شهر به عنوان مرکز رمز ارز ایالات متحده، میامی در نهایت می‌تواند برای ساکنان آن یک سرزمین بدون مالیات باشد.

 

پیشنهاد مطالعه: TCC یا جوامع سازماندهی‌شده بر اساس مالکیت توکن چیست؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=47839
دکمه بازگشت به بالا