آخرین اخبار ارزهای دیجیتالایستگاه خبر

داده‌های کوین‌گکو نشان می‌دهد متامسک محبوب‌ترین کیف پول گرم کریپتو است

بر اساس آخرین گزارش کوین‌گکو (CoinGecko)، متامسک با بیش از 22.66 میلیون نصب برنامه و کاربر، کیف پول گرم شماره یک در بازار است.

متامسک سرلیست کیف پول‌های گرم کریپتو

با توجه به آخرین گزارش کوین‌گکو، متامسک با 22.66 میلیون «نصب یا کاربر» محبوب‌ترین «کیف پول گرم خودحضانتی» است. آمار این کیف‌پول بیش از 100 درصد از کیف‌پول‌های کوین‌بیس، دومین کیف پول محبوب، که 11 میلیون نصب داشت، بیشتر است.

MetaMask is the most popular hot wallet, CoinGecko data suggests - 1
10 کیف پول ارز دیجیتال گرم | منبع: CoinGecko

چالش‌های هک کیف پول و سرقت دارایی‌های دیجیتال منجر به هشدارهایی در مورد استفاده از کیف‌پول‌های گرم کریپتو شده است، اما سهولت استفاده آن‌ها را به گزینه‌ای برای اکثر «هدلرها» تبدیل کرده است.

به نظر می‌رسد استفاده از کیف پول‌های آنلاین راحت‌تر است. از سوی دیگر، کیف پول‌های سرد اغلب به عنوان گزینه ایمن‌تر تلقی می‌شوند، اما فرایند انتقال وجوه در آن‌ها. سخت‌تر است.

 

پیشنهاد مطالعه: کیف پول سرد و گرم چه تفاوتی با هم دارند؟

رتبه‌بندی

طبق اطلاعات کوین‌گکو، سه کیف پول گرم برتر عبارتند از متامسک، کیف‌پول کوین‌بیس و تراست ولت.

متامسک در سال 2016 توسط کانسنسیس (ConsenSys) به عنوان یک کیف پول اتریوم (ETH) راه‌اندازی شد و کیف پول کوین‌بیس متعلق به صرافی متمرکز مستقر در ایالات متحده است.

تراست ولت، کیف پولی که در سال 2017 راه اندازی شد و در سال 2018 توسط بایننس خریداری شد، با 10.40 میلیون نصب و کاربر در رتبه سوم قرار دارد.

ده کیف پول برتر این لیست که شامل کیف پول Blockchain.com، کیف پول Crypto.com و فانتوم نیز می‌شود، در مجموع حدود 61.92 میلیون نصب دارند.

 

پیشنهاد مطالعه: آموزش کامل کیف پول متامسک MetaMask + ویدیو

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا