ایستگاه خبر

مسترکارت درهای شبکه پرداخت خود را به روی NFT ها می‌گشاید!

مسترکارت اعلام کرده است که قصد دارد دسترسی به بازار توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را از طریق استفاده از پرداخت‌های کارتی افزایش دهد.

در یک پست وبلاگی که در نهم ژوئن (۱۹ خرداد) منتشر شد، Raj Dhamodharan، معاون اجرایی این شرکت، گفت که با Immutable X، Candy Digital، The Sandbox، Mintable، Spring، Nifty Gateway و MoonPay برای فعال کردن تجارت NFT همکاری کرده است.

او گفت:

ما با این شرکت‌ها کار می‌کنیم تا به مردم اجازه دهیم برای خرید NFT در بازارهای مرتبط با آن، یا برای خدمات رمزنگاری از کارت‌های مسترکارت خود استفاده کنند. با ۲.۹ میلیارد مسترکارت در سراسر جهان، این تغییر می‌تواند تأثیر زیادی بر اکوسیستم NFT داشته باشد.

فرآیند خرید NFT از بازاری مانند OpenSea معمولاً شامل بارگیری یک کیف پول رمز ارزی با وجوه و پرداخت یک توکن مانند ETH یا SOL است. اما این روند در حال تغییر است.

مسترکارت قبلاً با کوین‌بیس برای پشتیبانی از پرداخت‌های نقدی در پلتفرم NFT که اخیراً راه‌اندازی شده همکاری کرده است. ویزا همچنین پس از خرید یک کریپتوپانک (CryptoPunk) در اواخر سال گذشته، از نزدیک به بازار NFT نگاه می‌کند. مون‌پی (MoonPay) همچنین از ژانویه خدمات پرداخت NFT را برای شرکای خود ارائه کرده است.

در پست وبلاگ، Dhamodharan گفت نظرسنجی اخیر مسترکارت با بیش از ۳۵۰۰۰ نفر در ۴۰ کشور نشان داد که ۴۵ درصد از پاسخ‌دهندگان دست کم یک NFT خریداری کرده‌اند یا این کار را انجام می‌دهند و حدود نیمی از آن‌ها خواهان انعطاف بیشتر در روش‌های پرداخت هستند.

او گفت:

به طور کلی، این ادغام‌ها برای دسترسی بیشتر به ارزهای دیجیتال و کمک به رشد، نوآوری و جذب طرفداران بیشتر به اکوسیستم NFT طراحی شده‌اند.

 

پیشنهاد مطالعه:‌ ضرب کردن یا مینت NFT چیست؟ راهنمای گام‌به‌گام

 

Source

https://coiniran.com/?p=57321
دکمه بازگشت به بالا