ایستگاه خبر

ارزش بازار رمزارز، قلۀ 600 میلیارد دلاری را فتح کرد

برای اولین بار، ارزش بازار رمزارز به 600 میلیارد دلار رسید.

به گزارش کوین ایران به نقل از کوین دسک، اطلاعات برگرفته از سایت CoinMarketCap.com نشان می دهد که ارزش بازار رمزارز (cryptocurrency market cap) در روز گذشته درساعت 11:30  به وقت جهانی از مرز 600 میلیارد دلار نیز عبور کرد و به 603.3 میلیارد دلار رسید. بعد از ساعتی کاهش، این ارزش مجددا در طی 4 ساعت پس از آن دو بار از مرز یاد شده عبور کرد. روز گذشته برای اولین بار، ارزش بازار رمزارز به 600 میلیارد دلار رسید.

ارزش بازار رمزارز ، قلۀ 600 میلیارد دلاری را فتح کرد market

در زمان این گزارش، کل ارزش بازار کمی عقب گرد داشت و به نزدیک 597.7 میلیارد دلار رسید، عددی که بیش از دو برابر ارزش بازار 232 میلیارد دلاری آن در ماه گذشته است.

ارزش بازار رمزارز (cryptocurrency market cap)

در میان 5 رمزارز مطرح در نمودار، bitcoin cash بیشترین بهره را برده است. این ارز که انشعابی از بلاکچین اصلی بیتکوین است، نزدیک به 22 درصد افزایش داشته و در 24 ساعت گذشته تا 2,250  دلار نیز معامله شد. سایر اطلاعات حاکی از افزایش 16 در صدی bitcoin cash  در ساعات 12 تا 16 روز گذشته به وقت جهانی است. در همین بازه زمانی، VeChain  و Hshare بترتیب با 31.88% و 28.15% بیشترین افزایش را داشتند.

در دوره زمانی یادشده، 50 ارز برتر کاهش قیمتی را تجربه کردند که شامل Siacoin با 10.12 درصد و توکن استارت اپ PWR  با 8.64 درصد می باشد. طبق شاخص قیمت کوین دسک، ارزش بیتکوین از زمان شروع داد و ستد در روز گذشته، با 3% افت به 18,437.19  دلار رسید.

توجه: رسالت کوین ایران آگاهی بخشی و ارائه ترجمه درستی از اخبار و مطالب آموزشی پیرامون بازار رمزارز ها، مطالب آموشی، امنیتی و معرفی پروژه های معتبر بلاکچین است. کوین ایران هیچ پیشنهادی مبنی بر سرمایه گذاری یا عدم سرمایه گذاری به کاربران گرامی ندارد؛ تنها توصیه ما این است که علاقمندان با دانش و تجربه کافی اقدام به سرمایه گذاری در این بازار نمایند.

بیشتر بخوانید:

پشیمانی بازار بورس نیویورک (NYSE) از پشتیبانی دیر هنگام بیتکوین

یک اشتباه کودکانه منجر به از دست دادن 74 میلیون پوند شد

قیمت بیتکوین دوباره از 17000$ گذشت

 

نمایش بیشتر

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا