ایستگاه خبر

همکاری Chainlink و Danal برای پشتیبانی از پرداخت‌های خرد بیت کوین

Danal Fintech، ارائه‌دهنده پرداخت دارایی‌های مجازی، از همکاری با Chainlink (LINK) برای پشتیبانی از پرداخت‌های خرد بیت کوین خبر داده است.

این سرویس بر اساس شبکه‌ی اوراکل Chainlink ساخته شده و از کیف‌پول Paycoin استفاده می‌کند. اوراکل‌های Chainlink برای تبدیل توکن‌ها از بیت کوین (BTC) به PCI، ارز دیجیتال Paycoin، به دستیابی دقیق و شفاف به بازار در زمان واقعی کمک خواهند کرد.

شکی نیست که Chainlink بزرگترین پروژه امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) در بازار رمزارزهاست. توکن LINK این پروژه در بازار نیز عملکرد خوبی دارد و اخیراً تعداد سرمایه‌گذارانی که توکن LINK را خریداری می‌کنند افزایش یافته است.

پیشنهاد مطالعه: دیفای (defi) چیست و چه کاربردهایی دارد

Chainlink سرمایه بازاری با ارزش ۱۴.۱۰ میلیارد دلار دارد. این شرکت بواسطه‌ی مبانی تجاری قوی‌ای که ارائه کرده، پذیرش سیستم‌های غیرمتمرکز و رمزارزها را افزایش داده است.

شفافیت بیشتر در بازار کریپتو
با توجه به گزارش‌های مشابه، DuckDAO برای تسریع در توسعه پروژه DeFi با Chainlink همکاری می‌کند. DuckSAO یکی دیگر از توسعه‌دهندگان ارز دیجیتال مستقر در این جامعه است.

این یک روند جدید است که باعث رشد بازارهای رمزارز می شود. این سرویس همچنین خدمات مبتنی بر رمزارز را به طیف گسترده‌ای از مشتریان گسترش می‌دهد و شفافیت و کارایی بیشتری ارائه می‌کند. این پروژه‌ها همچنین به نفع اصلی‌ترین بازارهای پول فیات خواهند بود.

Paycoin یک سرویس پرداخت مبتنی بر فناوری بلاکچین و یکی از بزرگترین درگاه‌های پرداخت در کره جنوبی است. این سرویس دو سال پیش راه‌اندازی شد و در این دوره با بیش از ۶۰،۰۰۰ بازرگان در کره همکاری کرده است، برخی از شرکای آن KFC ،Domino’s Pizza و ۷-Eleven هستند.

Danal Fintech یکی از بهترین درگاه‌های پرداخت در کره جنوبی را دارد. از زمان راه‌اندازی، این شرکت به دنبال گسترش خدمات خود در بازار روبه‌رشد رمزارز است. این شرکت همچنین اعلام کرد اکنون اولین شرکتی است که پرداخت‌های خرد بیت کوین را در کره جنوبی ارائه می‌کند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=44005
دکمه بازگشت به بالا