ایستگاه خبر

مجیک ادن بازار اوردینال‌های بیت کوین را راه‌اندازی کرد

بازار توکن غیرقابل تعویض مجیک ادن (Magic Eden) با توجه به علاقه روزافزون به «NFT های بیت کوین»، بازار خود را برای اوردینال‌های بیت کوین راه‌اندازی کرده است.

بازار جدید هنوز از حق امتیاز پشتیبانی نمی‌کند

کیسی رودرمور، از همکاران قبلی تیم توسعه بیت کوین، کسی است که سیستم جدید اوردینال‌ها را در ژانویه راه‌اندازی کرد. از آن زمان به بعد، محبوبیت اوردینال‌های بیت کوین رو به رشد بوده است.

اوردینال‌های بیت کوین به جای تکیه بر قراردادهای هوشمند، از تراکنش‌های امضاشده بیت کوین استفاده می کند، استانداردی برای بیت کوین که چندین طرف را قادر می سازد یک تراکنش را امضا کنند. این کار به منظور امکان تعویض بدون مجوز انجام می‌شود.

در همین حال، مجیک ادن بیان کرده است که حتی با وجود اینکه هیچ حمایتی از حق امتیاز برای بازار وجود نخواهد داشت، این شرکت در حال بررسی این موضوع است.

با وجود این، در بیانیه آمده است مجیک ادن فعالانه به دنبال ایجاد یک استاندارد حاکمیتی بدون مجوز روی زنجیره است و متعهد به تعامل با هنرمندان و جامعه بزرگتر است.

در حال حاضر، فقط تراکنش‌های ثانویه با استفاده از اوردینال‌های بیت کوین در بازار پشتیبانی می‌شوند. این بازار گفته است که همچنین در حال بررسی توسعه ابزارهای بیشتری است که ضرب یا ثبت NFT های بیت کوین را برای تولیدکنندگان ساده‌تر می‌کند.

یکی از نمونه‌های چنین ابزاری لان‌پد است که اکنون بازار آن را برای زنجیره‌های دیگر فراهم می‌کند. مجیک ادن ادعا می‌کند به نظریه اوردینال Ordinal Theory و تسریع روند پذیرش توجه دقیق داشته است، و اضافه می‌کند آن‌ها در عرض یک ماه، توانستند این بازار را بسازند.

در حال حاضر چندین بازار، مانند ORDX و Generative XYZ، فعالیت خود را برای اوردینال‌های بیت کوین آغاز کرده‌اند، که هر دو در فوریه شروع به کار کردند.

پیشنهاد مطالعه: بهترین کاربرد بیت کوین در حال حاضر چیست؟

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=61750
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x