مقالات بیت کوین

بهترین کاربرد بیت کوین در حال حاضر چیست؟

بیت کوین به عنوان طلای دیجیتالی شناخته شده است. شبکه لایتنینگ بیت کوین می تواند قابلیت سیستم پرداخت را نیز به کاربرد های بیت کوین بیفزاید.

مدیر Abra، Bill Barhydt در ۲۰۱۹ MIT Bitcoin Expo درباره کارکرد نرم افزار موبایل کمپانی خود صحبت کرد. اگر تا کنون با Abra آشنا نشده اید، این برنامه به کاربران خود اجازه می دهد که بین ارزش بیت کوین خود با دارایی هایی مانند دلار آمریکا و دارایی های Apple، از طریق موبایل خود ارتباط برقرار کنند. با کوین ایران همراه باشید.

https blogs images.forbes.com ktorpey files 2019 03 Screenshot from 2019 03 13 22 59 18

بیت کوین به عنوان پشتیبان برای اموال واقعی در سراسر دنیا

بعد از پایان صحبت های Barhydt، یک کاربر سوالی را در مورد تاثیر کاربران برنامه Abra  بر قیمت بیت کوین را مطرح کرد. در پاسخ به این سوال، Barhydt بر این باور بود که برنامه Abra بهترین عملکرد برای استفاده از بیت کوین را در حال حاضر در اختیار دارد.

او گفت: “من فکر می کنم بهترین مورد استفاده از بیت کوین در طول ۵ سال آینده، استفاده از آن به عنوان پشتوانه مالی در دارایی های واقعی دنیا جهت تسهیل امور بانکی ست. در واقع من حتی نمی توانم بگویم چه کاربرد دیگری برای بیت کوین می تواند وجود داشته باشد. بنابراین مادامی که از یک لایه ی دومی در سیستم پرداخت دارایی های واقعی برخوردار هستیم، این بهترین کاربردی برای بیت کوین خواهد بود که تا کنون من با آن مواجه شده ام. ولی در حال حاضر، تعداد بیت کوین های موجود برای استفاده به عنوان پشتوانه مالی برای تمام دارایی های افراد، کافی نیست. این جواب من به سوال شما ست.”

بیشتر بخوانید: شبکه لایتنینگ و تمرکززدایی استخراج بیت کوین

برای روشن شدن موضوع لازم است بدانید که  Abra، هیچ تضمینی به بیت کوین کاربران خود نمی دهد. در عوض کل سرمایه، در یک حساب چند امضایی مسدود می گردد.

وی افزود: “فکر نمی کنم Abra تنها برنامه ای باشد که این کار را انجام می دهد.”

این فکر در میان کاربران بیت کوین وجود دارد که در مواردی مانند تورم مهار گسیخته یک کشور (مثل وضعیت ونزوئلا)، مورد استفاد از بیت کوین بسیار قابل توجه است. اما لازم است بدانیم که بیت کوین هنوز هم در نوع خود بسیار پر نوسان است. (هر چند میزان این نوسانات، در حال کاهش است.) بنابراین برخی از افراد ونزوئلایی، ممکن است استفاده از نرم افزار Abra برای ارتباط با دلار آمریکا را بر استفاده از مارکت پر افت و خیز رمز ارز ها ترجیح دهند.

ساخت درگاه های پرداخت بر روی شبکه لایتنینگ

کاربری از Barhydt در مورد محدودیت احتمالی که قیمت بیت کوین می تواند در استفاده از نرم افزار Abra ایجاد کند، پرسید. او در پاسخ گفت که محدودیت فعلی بیت کوین، کمبود بخش توسعه یافته واقعی در لایه ی پرداخت ها می باشد.

“محدودیتی برای رشد قیمت بیت کوین وجود ندارد و این روند ممکن است برای همیشه ادامه داشته باشد. محدودیت در سطح اول است. در نهایت کیف پول Abra نیز، تبدیل به یک کیف پول با استفاده از شبکه لایتنینگ خواهد شد. نسخه سرور کیف پول Abra برای مبادلات و نگهداری سایر دارایی های متفرقه بانکی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این نیز با استفاده از شبکه لایتنینگ مورد استفاده قرار خواهد گرفت که به زودی اعلام خواهد شد که قادر به برقراری ارتباط با سطح دوم می باشد. اغلب مشکلات به این ترتیب حل خواهد شد. در این وضعیت، لایه اول در سطح پرداخت از مقیاس پذیری بیشتری برخوردار خواهد بود. این موضوع با اختلافی بسیار زیاد، بزرگترین ریسک Abra است.”

بیشتر بخوانید: تحقیقات نشان می دهد ۵۴٪ از تراکنش های بیت کوین (BTC) نقص حریم خصوصی دارند

بیت کوین به عنوان طلای دیجیتالی شناخته شده است. شبکه لایتنینگ بیت کوین می تواند قابلیت سیستم پرداخت را نیز به کاربرد های بیت کوین بیفزاید.

قبل از به وجود آمدن شبکه لایتنینگ، بسیاری از استارتاپ های سیلیکون ولی، از قیمت بیتکوین و گمانه زنی های مربوط به آن فاصله گرفتند.

توجه!
مطالب صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره ی تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند.
Source & Image
https://coiniran.com/?p=28526
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x