ایستگاه خبر

LaneAxis در حال متحول کردن صنعت باربری جهانی، آیا ممکن است؟

LaneAxis و ایجاد تحول در باربری و حمل و نقل. آینده از آن کیست؟ آیا این پروژه جایگاه خود را در این صنعت تثبیت خواهد کرد؟

LaneAxis در حال توکنی کردن شبکه اجتماعی رانندگی برای پویاسازی صنعت باربری؛ دهه ها است که صنعت باربری نتوانسته خود را با فناوری هماهنگ کند و در این زمینه بسیار عقب افتاده است. در واقع این صنعت ستون فقرات اقتصاد جهانی می باشد و بیش از ۸۰۰ میلیارد دلار درآمد سالانه را فقط برای ایالات متحده تولید می کند.

انتظار می رود که بخش تدارکات جهانی بیش از ۱۵ تریلیون دلار را در سال ۲۰۲۳ ایجاد کند. مدیریت باربری، فرآیند پیچیده ای است و شامل ملزومات زیادی مانند دفتر کل، قرارداد، اشخاص ثالث و تعاملات دائمی حضوری می باشد. ظهور بلاک چین می تواند باربری و حمل و نقل را طلایه دار و پیشرو فناوری کرده و این صنعت را که شدیدا نیازمند تغییر است به طور کامل متحول کند.

هرج و مرج، فریب و ناکارآمدی که مدت زیادی است این صنعت را آزار می دهد به زودی و به لطف بلاک چین به پایان خواهد رسید. LaneAxis که یک شرکت مدیریت باربری بر اساس مدل SaaS می باشد، خود را در این زمینه ی جدید به عنوان پیشرو معرفی کرده و پلتفرم آن آماده پذیرش پروتکل هایی در سطح این صنعت است که به کاربران اجازه می دهند تراکنش های مربوط به ارسال بار را تایید، و هدف های مهم را در سراسر زنجیره تامین پیگیری کنند که در این فرآیند با ایجاد یک شبکه مستقیم بین ارسال کننده و حامل، واسطه ها حذف خواهند شد.

LaneAxis در حال متحول کردن صنعت باربری جهانی، آیا ممکن است؟
laneaxis-revolution

توسعه DNS

نکته کلیدی برای ساختن این جامعه ی تدارکاتی جهانی، توسعه یک شبکه اجتماعی رانندگی (DNS) می باشد که سبب می شود LaneAxis به پیشتاز توسعه فرآیند های استاندارد زنجیره عرضه تبدیل شود و این کار را به مدد بلاک چین انجام دهد. با توجه به نیاز های رانندگان و دوری از اتکای صرف بر سیستم های شرکت محور، پذیرش عمومی این پلتفرم در سراسر این صنعت امری دور از دسترس نیست.

Rick Burnett، مدیر عامل و بنیان گذار LaneAxis می گوید: “در نهایت هدف این جامعه اجتماعی رانندگی این است که سریعا یک شبکه رانندگی بزرگ بسازد و همزمان با این کار، ارسال کنندگان، حاملان بار را به شبکه اضافه کنند.” او افزود: “این اپلیکیشن عالی، آسان و دارای مزایای زیادی می باشد که رانندگان می توانند بدون دغدغه از آن استفاده کرده و در مزایای آن با هم شریک شوند. DNS جایی است که رانندگان کامیون برای باربری، تخفیف و تفریح به هم متصل می شوند.”

ارزش حقیقی LaneAxis

هدف LaneAxis، ثبت نام بیش از ۴ میلیون راننده با قابلیت دسترسی به بیش از ۲ میلیون بار در روز است. ارزش حقیقی این کار، مرتبط کردن جامعه ارسال کننده به جامعه انبوه رانندگان بوده که اکثرا متشکل از شرکت های حمل بار مستقل و کوچک با حدود ۶ میلیون کامیون و یا کمتر می باشند.

Burnett افزود: “از آنجا که هم حاملان و هم ارسال کنندگان افزایش یافته اند، این دو جامعه را می توان سرانجام به صورت یک اکوسیستم مجازی حمل و نقل ادغام کرد. آنها مستقیما با همدیگر کار می کنند و از مزایای متقابل بهره مند خواهند شد و دیگر دلیلی برای استفاده از یک پلتفرم دیگر نخواهند داشت و این اولین جامعه حمل و نقل جهانی واقعی در این صنعت خواهد بود.” در این رابطه بیشتر بخوانید: https://coiniran.com/laneaxis-blockchain-solution/

توکن AXIS 

رانندگان کامیون از توکن AXIS برای دریافت تخفیف در چیز هایی مانند غذا، سوخت و لاستیک استفاده خواهند کرد. این رانندگان اخبار مربوط به ترافیک و شرایط آب و هوایی را دریافت کرده و از مزایای دیگری نیز استفاده خواهند کرد. اطلاعات واقعی در مورد رانندگان، محموله ها، نقاط بارگیری و تخلیه بار همگی بر روی بلاک چین قرار گرفته و مزایایی که سابقا دست نیافتنی به نظر می رسید را برای این صنعت به ارمغان می آورند.

نیروی محرکه ی همه این عملکرد ها، توکن AXIS این پلتفرم می باشد که به مرور و با پذیرش عموم ارزش آن نیز بالا می رود. همه طرف ها از توکن داخل این اکوسیستم استفاده کرده و مقادیر زیادی داده را تولید خواهند نمود که سیستم GPS محور، تطابق بار را در مقیاس جهانی مورد استفاده قرار خواهند داد.

Burnett که ۲۰ سال است در زمینه نرم افزار های تدارکات و باربری فعالیت دارد و خودش از مالکان یک شرکت حمل و نقل کامیونی بوده است، به خوبی می داند که رانندگان، شالوده و اساس این صنعت هستند و توسط سیستم های تدارکاتی داده- محور سالهاست که مورد بی مهری قرار می گیرند.

LaneAxis در حال متحول کردن صنعت باربری جهانی، آیا ممکن است؟
laneaxis-revolution

تمایز LaneAxis از دیگر شرکت ها

او معتقد است که LaneAxis از هر شرکت دیگری متمایز خواهد بود و بلاک چین را وارد سیستم ها می کند. نکته اساسی در مورد اپلیکیشن DSN آنها، مقبولیت از جانب رانندگان می باشد که به مرور افراد تاثیرگذار دیگر در این صنعت را نیز جذب خواهند کرد. این صنعت هم اکنون از فقدان راننده رنج می برد و این خصوصیاتی که اپلیکیشن DSN ارائه می دهد بسیار ارزنده به نظر می رسند.

این پلتفرم نه تنها همه عناصر اساسی مدرن این فناوری را فراهم می کند بلکه رانندگان را نیز که گاها برای هفته ها دور از خانواده هستند به همکاران و افراد دیگر درگیر در زنجیره تدارکات مرتبط می کند. LaneAxis فروش عمومی توکن خود را در ۲۱ سپتامبر آغاز خواهد کرد. هم اکنون پیش فروش آن با مشوق های جذابی فراهم شده است.

این فروش از ۲ میلیون دلار که حداقل مقداری بود که شرکت می توانست از سرمایه گذاران دریافت کند، فراتر رفته است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید این توکن به آدرس زیر مراجعه کنید:

www.Laneaxis.io

نظر شما چیست؟ تا چه اندازه به این تحول اعتقاد دارید؟ آیا سیستم سنتی حمل و نقل به کلی متحول خواهد شد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده است مربوط به نویسنده می باشند و لزوما نباید به کوین ایران نسبت داده شوند.

https://coiniran.com/?p=23758
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x